CU  6052 4P / 2x4P F8

Datakabel, F/FTP, Categorie 6, AWG23, Euroklasse B2ca

1 Binnengeleider: AWG23 blanke koperdraad
2 Geleider met PE geïsoleerd: 1.3 mm Ø 
3 Afscherming per paar: folie van Al - PETP 
4 Afvoerdraad: vertinde koperdraad
5 Globale afscherming: folie van Al - PETP
6 Buitenmantel: FRNC/LSOH oranje RAL 2003

Beschrijving

Elektrisch en mechanisch superieure Cat.6 datakabel - overtreft de eisen van ISO/IEC 11801, IEC 61156-5, EN 50173-1 en EN 50288-5-1.
Goed afschermingseffect als gevolg van individueel afgeschermde paren en een globale afscherming met folie.
Compatibel met alle gangbare aansluitmaterialen overeenkomstig EN 50173 en ISO/IEC 11801.
Datakabel voor gestructureerde bekabeling van gebouwen.
Voor transmissie van digitale en analoge spraak-, video- en datasignalen.
Geschikt voor alle ICT netwerktoepassingen tot klasse E toepassingen (250 MHz) volgens EN 50173-1 en ISO / IEC 11801.
Geschikt voor Power over Ethernet (PoE) / PoE +.
Categorie   5e6 
Frequentie [MHz]1410100250300
Verzwakking [dB/100m]2.13.85.919.83032
NEXT [dB]939393938380
PS NEXT [dB]909090908079
ACR-N [dB]918987735348
PS-ACR-N [dB]888684705045
ACR-F [dB]969696745649
PS-ACR-F [dB]939393715346
Return loss [dB]262830302726
Deze prestatiegegevens zijn typische meetwaarden.
Categorie:Cat.6
Koppelingdemping:65 dB
Vertraging scheeftrekking:5 ns/100 m
Impedantie bij 100 MHz, ± 5Ω:100 Ω
Lusweerstand bij 20 ° C:< 150 Ω/km
Bijna einde een verzwakkingsbalans LCL bij 1-600 MHz:40 dB
NVP %:79
Bedrijfscapaciteit:42 pF/m
Overdrachtsimpedantie 1/10/30 MHz:< 50/100/200 mΩ/m
Minimale buiging tijdens installatie:56 mm
Minimale buigradius permanent:28 mm
Treksterkte (4P):95 N
Treksterkte (2x4P):190 N
Minimale pletweerstand / 10cm:1,000 N
Minimum aantal effecten:10
Installatietemperatuur:0 °C - +50 °C
Bedrijfstemperatuur:-20 °C - +60 °C

Brandgedrag (Euroclasses)

EN 13501-6: B2ca

Kleur geleider

white/bluewhite/orangewhite/greenwhite/brownin accordance with IEC 60189 and IEC 60708

Opdruk

DATWYLER «cable type» «additional text» «batch number» «meter marks»

Halogeenvrij, geen corrosieve gassen

IEC 60754-1/-2, EN 60754-1/-2, VDE 0482-754-1/-2, AREI-RGIE Art.104-SA

Vlamdovend

IEC 60332-1-2, EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, AREI-RGIE Art.104-F1

Niet brandverspreidend

IEC 60332-3-24, EN 60332-3-24, mguzkgvjbnlk, AREI-RGIE Art.104-F2

Rookdichtheid

IEC 61034-1/-2, EN 61034-1/-2, VDE 0482-1034-1/-2, AREI-RGIE Art.104-SD

PoE

IEEE 802.3af

EMC

geschermt

Segregatieklasse

c

Cat./Klasse

Cat 6 / Class E - limit values as specified by IEC 61156-5v and EN 50288-5-1 guaranteed

Documentatie

ENDENLFRCNESIT
Productgegevensblad
FORCE Channel Certificate

Versies

Artikelnr.DoPArtikelReactie op vuur (Euroclasses)Secties n x p x [mm (AWG)]MantelMantelkleurMantel Ø [mm]Gewicht [kg/km]Cu tarief [kg/km]Brand- last [MJ/m]Brandlast [kWh/m]VE
18851200BKCU 6052 4PB2ca-s1a,d1,a14 x 2 x 0.55 (AWG23)FRNC/LS0Horanje74920.00.517 MJ/m0.1441000 m trommel

Aanverwante producten

CU 8203 4P

Datakabel S/FTP, Categorie 8.2, AWG23, Euroklasse Dca

CU 8203 4P

Datakabel S/FTP, Categorie 8.2, AWG23, Euroklasse Cca

CU 8203 4P

Datakabel S/FTP, Categorie 8.2, AWG23, Euroklasse B2ca