CU 7080 4P / 2x4P F8

Beschrijving

Categorie   5e66A7   
Frequentie [MHz]14101002505006008008621000
Verzwakking [dB/100m]1.93.65.617.9284146525457
NEXT [dB]1001001001001009290848380
PS NEXT [dB]97979797978987818077
ACR-N [dB]98969482725844322923
PS-ACR-N [dB]95939179695541292620
ACR-F [dB]98989878695645393733
PS-ACR-F [dB]95959575665342363430
Return loss [dB]26303333282625232220
Deze prestatiegegevens zijn typische meetwaarden.
Categorie:Cat.7
Koppelingdemping:85 dB
Vertraging scheeftrekking:12 ns/100 m
Impedantie bij 100 MHz, ± 5Ω:100 Ω
Lusweerstand bij 20 ° C:< 140 Ω/km
Bijna einde een verzwakkingsbalans LCL bij 1-600 MHz:40 dB
NVP %:81
Bedrijfscapaciteit:42 pF/m
Overdrachtsimpedantie 1/10/30 MHz:< 6/6/10 mΩ/m
10Base-T, 100Base-T, 1000Base-T, 2.5GBase-T, 5GBase-T, 10GBase-T, Fieldbus
Minimale buiging tijdens installatie:60 mm
Minimale buigradius permanent:30 mm
Treksterkte (4P):110 N
Treksterkte (2x4P):220 N
Minimale pletweerstand / 10cm:1,000 N
Minimum aantal effecten:10
Installatietemperatuur:0 °C - +50 °C
Bedrijfstemperatuur:-20 °C - +60 °C

Brandgedrag (Euroclasses)

EN 13501-6: Dca

Kleur geleider

white/bluewhite/orangewhite/greenwhite/brownin accordance with IEC 60189 and IEC 60708

Opdruk

DATWYLER «cable type» «additional text» «batch number» «meter marks»

Halogeenvrij, geen corrosieve gassen

IEC 60754-1/-2, EN 60754-1/-2, VDE 0482-754-1/-2, AREI-RGIE Art.104-SA

Vlamdovend

IEC 60332-1-2, EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, AREI-RGIE Art.104-F1

Niet brandverspreidend

IEC 60332-3-24, EN 60332-3-24, AREI-RGIE Art.104-F2

Rookdichtheid

IEC 61034-1/-2, EN 61034-1/-2, VDE 0482-1034-1/-2, AREI-RGIE Art.104-SD

PoE

IEEE 802.3at

EMC

geschermt

Segregatieklasse

d

Cat./Klasse

Cat 7 / Class F - limit values as specified by IEC 61156-5 and EN 50288-4-1 guaranteed

Documentatie

ENDENLFRCNESIT
Productgegevensblad
Tender text
GHMT Premium verificatieprogramma certificaten
GHMT PM-/Channel certificaten

Versies

Artikelnr.DoPReactie op vuur (Euroclasses)Secties n x p x [mm (AWG)]MantelMantelkleurMantel Ø [mm]Gewicht [kg/km]Cu tarief [kg/km]Buig- radius [mm]Trekkracht [N]Brand- last [MJ/m]Brandlast [kWh/m]VE
18291100DKDca-s2,d1,a14 x 2 x 0.57 (AWG23)FRNC/LS0Horanje7.25531.130110 N0.57 MJ/m0.161000 m trommel
18291101DKDca-s1,d2,a14 x 2 x 0.57 (AWG23)FRNC/LS0Horanje7.25531.130110 N0.57 MJ/m0.161000 m trommel
18291102DKDca-s2,d2,a14 x 2 x 0.57 (AWG23)FRNC/LS0Horanje7.25531.130110 N0.57 MJ/m0.161000 m trommel
18291100DLDca-s2,d1,a14 x 2 x 0.57 (AWG23)FRNC/LS0Horanje7.25531.130110 N0.57 MJ/m0.16500 m trommel
18291101DLDca-s2,d1,a14 x 2 x 0.57 (AWG23)FRNC/LS0Horanje7.25531.130110 N0.57 MJ/m0.16500 m trommel
18291200DLDca-s2,d1,a12 x (4 x 2 x 0.57 (AWG23))FRNC/LS0Horanje7.2 x 15.411062.230220 N1.14 MJ/m0.32500 m trommel
18291201DLDca-s1,d2,a12 x (4 x 2 x 0.57 (AWG23))FRNC/LS0Horanje7.2 x 15.411162.230220 N1.14 MJ/m0.32500 m trommel
18291202DLDca-s2,d2,a12 x (4 x 2 x 0.57 (AWG23))FRNC/LS0Horanje7.2 x 15.411062.230220 N1.14 MJ/m0.32500 m trommel

Aanverwante producten

Patchpaneel KS 24x

voor 24 modules met Keystone bevestiging

KS-TC Plus Cat.6A (IEC) tool-less, compact

RJ45 module, afgeschermd, Categorie 6A (IEC)