CU 7080 4P / 2x4P F8

Datakabel, S/FTP, Categorie 7, AWG 23, Euroklasse B2ca

1 Binnengeleider: AWG23 blanke koperdraad
2 Ader: 1.4 Ø
3 Afscherming per paar: folie van Al - PETP
4 Afscherming: gevlochten vertind koper
5 Mantel: FRNC/LSOH oranje RAL 2003

Beschrijving

Elektrisch en mechanisch superieure Cat.7 datakabel - overtreft de eisen van ISO/IEC 11801, IEC 61156-5, EN 50173-1 en EN 50288-4-1.
Uitstekend afschermingseffect als gevolg van individueel afgeschermde paren en een globale kopervlecht.
Compatibel met alle gangbare aansluitmaterialen overeenkomstig EN 50173 en ISO/IEC 11801.

Datakabel voor gestructureerde bekabeling van gebouwen.
Voor transmissie van digitale en analoge spraak-, video- en datasignalen.
Geschikt voor alle ICT netwerktoepassingen tot klasse F toepassingen (600 MHz) volgens EN 50173-1 en ISO / IEC 11801 en voor de overdracht van breedband signalen (zoals kabel TV) in overeenstemming met IEC 15018.
Geschikt voor Power over Ethernet (PoE) / PoE +.

Categorie   5e66A7   
Frequentie [MHz]14101002505006008008621000
Verzwakking [dB/100m]1.93.65.617.9284146525457
NEXT [dB]1001001001001009290848380
PS NEXT [dB]97979797978987818077
ACR-N [dB]98969482725844322923
PS-ACR-N [dB]95939179695541292620
ACR-F [dB]98989878695645393733
PS-ACR-F [dB]95959575665342363430
Return loss [dB]26303333282625232220
Deze prestatiegegevens zijn typische meetwaarden.
Lusweerstand bij 20˚ C:140 Ω/km
Bedrijfscapaciteit:42 pF/m
Impedantie bij 100 MHz:100 Ω ±5 Ω
Overdrachtsimpedantie bij 1/10/30 MHz:< 6/6/10 mΩ/m
Koppelingsverzwakking
(grenskurve kritische toestand - IEC 61156):
> 85 dB
Near end unbalance attenuation
LCL at 1-600 MHz :
> 40 dB
Delay skew (looptijd verschil):12 ns/100 m
NVP:81 %
10Base-T, 100Base-T, 1000Base-T, 2.5GBase-T, 5GBase-T, 10GBase-T, Fieldbus
  CU 7080 4PCU 7080 2x4P F8
Buigradius (platte kant)tijdens het intrekken:≥ 60 mm≥ 60 mm
 voor vaste installatie:≥ 30 mm≥ 30 mm
Trekkracht: ≤ 110 N≤ 220 N
Dwarsdruk: ≥ 1000 N/10 cm≥ 1000 N/10 cm
Impact:  ≥ 10 impacts≥ 10 impacts
Temperatuurbereiktijdens installatie:0° C tot + 50° C0° C tot + 50° C
 in dienst:-20° C tot + 60°C-20° C tot + 60° C

Brandgedrag (Euroclasses)

EN 13501-6:B2ca-s1,d1,a1

Kleur geleider

white/bluewhite/orangewhite/greenwhite/brownin accordance with IEC 60189 and IEC 60708

Opdruk

DATWYLER «cable type» «additional text» «batch number» «meter marks»

Halogeenvrij, geen corrosieve gassen

IEC 60754-1/-2, EN 60754-1/-2, VDE 0482-754-1/-2, AREI-RGIE Art.104-SA

Vlamdovend

IEC 60332-1-2, EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, AREI-RGIE Art.104-F1

Niet brandverspreidend

IEC 60332-3-24, EN 60332-3-24, AREI-RGIE Art.104-F2

Rookdichtheid

IEC 61034-1/-2, EN 61034-1/-2, VDE 0482-1034-1/-2, AREI-RGIE Art.104-SD

PoE

IEEE 802.3at

EMC

geschermt

Segregation class

d

Cat./Klasse

Cat 7 / Class F - limit values as specified by IEC 61156-5 and EN 50288-4-1 guaranteed

Documentatie

ENDENLFRCNESIT
Productgegevensblad
Tender text
GHMT Premium verificatieprogramma certificaten
GHMT PM-/Channel certificaten

Versies

Artikelnr.DoPProductSecties n x p x [mm (AWG)]MantelMantelkleurMantel Ø [mm]Gewicht [kg/km]Cu gewicht [kg/km]Buig- radius [mm]Trekkracht [N]Brand- last [MJ/m]Brandlast [kWh/m]VE
18291100BKCU 7080 4P4 x 2 x 0.57 (AWG23)FRNC/LS0Horanje7.25531.130110 N0.57 MJ/m0.161000 m trommel
18291200BLCU 7080 2x4P F82 x (4 x 2 x 0.57 (AWG23))FRNC/LS0Horanje110.362.230220 N1.14 MJ/m0.32500 m trommel

Aanverwante producten

CU 8203 4P

Datakabel S/FTP, Categorie 8.2, AWG23, Euroklasse Dca

CU 8203 4P

Datakabel S/FTP, Categorie 8.2, AWG23, Euroklasse Cca

CU 8203 4P

Datakabel S/FTP, Categorie 8.2, AWG23, Euroklasse B2ca