CU 7060 4P Outdoor

Datakabel, S/FTP, Categorie 6A AWG23, Euroklasse Fca

1 Binnengeleider: AWG23 blanke koperdraad
2 Geleider met PE geïsoleerd: 1.3 mm Ø
3 Afscherming per paar: folie van Al - PETP
4 Globale afscherming: gevlochten vertind koper
5 Buitenmantel: PE zwart

Beschrijving

Elektrisch en mechanisch superieure Cat.6A datakabel - overtreft de eisen van ISO/IEC 11801, IEC 61156-5, EN 50173-1 en prEN 50288-10-1.
Uitstekend afschermingseffect als gevolg van individueel afgeschermde paren en een globale kopervlecht.
Compatibel met alle gangbare aansluitmaterialen overeenkomstig EN 50173 en ISO/IEC 11801.

Datakabel voor buiteninstallatie.
Voor transmissie van digitale en analoge spraak-, video- en datasignalen.
Geschikt voor alle ICT netwerktoepassingen tot klasse EA toepassingen (500 MHz) volgens EN 50173-1 en ISO / IEC 11801.
Geschikt voor Power over Ethernet (PoE) / PoE +.

Categorie   5e66A 
Frequentie [MHz]1410100250500600
Verzwakking [dB/100m]2.13.85.919.1304347
NEXT [dB]93939393827775
PS NEXT [dB]90909090797472
ACR-N [dB]91898773523428
PS-ACR-N [dB]88868470493125
ACR-F [dB]96969674614339
PS-ACR-F [dB]93939371584036
Return loss [dB]26283030272524
Deze prestatiegegevens zijn typische meetwaarden.
Lusweerstand bij 20˚ C:146 Ω/km
Bedrijfscapaciteit:42 pF/m
Impedantie bij 100 MHz:100 Ω ±5 Ω
Overdrachtsimpedantie bij 1/10/30 MHz:< 6/10/20 mΩ/m
Koppelingsverzwakking
(grenskurve kritische toestand - IEC 61156):
> 75 dB
Near end unbalance attenuation LCL at 1-600 MHz :> 40 dB
Delay skew (looptijd verschil):4 ns/100 m
NVP:80 %
10Base-T, 100Base-T, 1000Base-T, 2.5GBase-T, 5GBase-T, 10GBase-T, Fieldbus
  CU 7060 4P 
Buigradius (platte kant)tijdens het intrekken:≥ 65 mm 
 voor vaste installatie:≥ 30 mm 
Trekkracht: ≤ 95 N   
Dwarsdruk: ≤ 1000 N/10 cm
Impact: ≤ 10 impacts
Temperatuurbereiktijdens installatie:0° C tot + 50° C
 in dienst:-20° C tot +   60° C

Brandgedrag (Euroclasses)

EN 13501-6: Fca

Kleur geleider

white/bluewhite/orangewhite/greenwhite/brownin accordance with IEC 60189 and IEC 60708

Opdruk

DATWYLER «cable type» «additional text» «batch number» «meter marks»

Halogeenvrij, geen corrosieve gassen

IEC 60754-1/-2, EN 60754-1/-2, VDE 0482-754-1/-2, AREI-RGIE Art.104-SA

Rookdichtheid

IEC 61034-1/-2, EN 61034-1/-2, VDE 0482-1034-1/-2, AREI-RGIE Art.104-SD

PoE

IEEE 802.3at

EMC

geschermt

Segregatieklasse

c

Cat./Klasse

Cat 6A / Class EA - limit values as specified by IEC 61156-5 and EN 50288-10-1 guaranteed

Documentatie

ENDENLFRCNESIT
Productgegevensblad
Tender text

Versies

Artikelnr.DoPArtikelReactie op vuur (Euroclasses)Secties n x p x [mm (AWG)]MantelMantelkleurMantel Ø [mm]Gewicht [kg/km]Cu tarief [kg/km]VE
19429500FKCU 7060 4PFca4 x 2 x 0.55 (AWG23)PEzwart7.34726.41000 m trommel
19429500FLCU 7060 4PFca4 x 2 x 0.55 (AWG23)PEzwart7.34726.4500 m trommel

Aanverwante producten

CU 8203 4P

Datakabel S/FTP, Categorie 8.2, AWG23, Euroklasse Dca

CU 8203 4P

Datakabel S/FTP, Categorie 8.2, AWG23, Euroklasse Cca

CU 8203 4P

Datakabel S/FTP, Categorie 8.2, AWG23, Euroklasse B2ca