CU 7052 4P / 2x4P F8

Datakabel, F/FTP, Categorie 7, AWG23, Euroklasse Dca

1 Binnengeleider: AWG23 blanke koperdraad
2 Ader: 1.4 mm Ø
3 Afscherming per paar: folie van Al - PETP
4 Afvoerdraad: vertinde koperdraad
5 Afscherming: folie van Al - PETP
6 Mantel: FRNC/LS0H oranje RAL 2003

Beschrijving

Elektrisch en mechanisch verbeterde Cat.7 datakabel - vervult de eisen van ISO/IEC 11801, IEC 61156-5, EN 50173-1 en EN 50288-4-1.
Uitstekend afschermingseffect als gevolg van individueel afgeschermde paren en een globale afscherming met folie.
Compatibel met alle gangbare aansluitmaterialen overeenkomstig EN 50173 en ISO/IEC 11801.
Datakabel voor gestructureerde bekabeling van gebouwen.
Voor transmissie van digitale en analoge spraak-, video- en datasignalen.
Geschikt voor alle ICT netwerktoepassingen tot klasse F toepassingen (600 MHz) volgens EN 50173-1 en ISO / IEC 11801 en voor de overdracht van breedband signalen (zoals kabel TV) in overeenstemming met IEC 15018.
Geschikt voor Power over Ethernet (PoE) / PoE +.
Categorie   5e66A7 
Frequentie [MHz]1410100250500600862
Verzwakking [dB/100m]1.93.65.617.928414654
NEXT [dB]9898989898908881
PS NEXT [dB]9595959595878578
ACR-N [dB]9694928070564227
PS-ACR-N [dB]9391897767533924
ACR-F [dB]9696967668544335
PS-ACR-F [dB]9393937364514032
Return loss [dB]2428313126242320
Deze prestatiegegevens zijn typische meetwaarden.
Categorie:Cat.7
Koppelingdemping:85 dB
Vertraging scheeftrekking:12 ns/100 m
Impedantie bij 100 MHz, ± 5Ω:100 Ω
Lusweerstand bij 20 ° C:140 Ω/km
Bijna einde een verzwakkingsbalans LCL bij 1-600 MHz:40 dB
NVP %:81
Bedrijfscapaciteit:42 pF/m
10Base-T, 100Base-T, 1000Base-T, 2.5GBase-T, 5GBase-T, 10GBase-T, Fieldbus
Minimale buiging tijdens installatie:60 mm
Minimale buigradius permanent:30 mm
Treksterkte (4P):110 N
Treksterkte (2x4P):220 N
Minimale pletweerstand / 10cm:1,000 N
Minimum aantal effecten:10
Installatietemperatuur:0 °C - +50 °C
Bedrijfstemperatuur:-20 °C - +60 °C

Brandgedrag (Euroclasses)

EN 13501-6: Dca

Kleur geleider

white/bluewhite/orangewhite/greenwhite/brownin accordance with IEC 60189 and IEC 60708

Opdruk

DATWYLER «cable type» «additional text» «batch number» «meter marks»

Halogeenvrij, geen corrosieve gassen

IEC 60754-1/-2, EN 60754-1/-2, VDE 0482-754-1/-2, AREI-RGIE Art.104-SA

Vlamdovend

IEC 60332-1-2, EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, AREI-RGIE Art.104-F1

Niet brandverspreidend

IEC 60332-3-24, EN 60332-3-24, AREI-RGIE Art.104-F2

Rookdichtheid

IEC 61034-1/-2, EN 61034-1/-2, VDE 0482-1034-1/-2, AREI-RGIE Art.104-SD

PoE

IEEE 802.3at

EMC

geschermt

Segregatieklasse

c

Cat./Klasse

Cat 7 / Class F - limit values as specified by IEC 61156-6 and EN 50288-4-2 guaranteed

Documentatie

ENDENLFRCNESIT
Productgegevensblad
Tender text

Versies

Artikelnr.DoPArtikelReactie op vuur (Euroclasses)Secties n x p x [mm (AWG)]MantelMantelkleurMantel Ø [mm]Gewicht [kg/km]Cu tarief [kg/km]Buig- radius [mm]Trekkracht [N]Dwarsdruk tijdelijk [N]Brand- last [MJ/m]Brandlast [kWh/m]VE
18851400DKCU 7052 4PDca-s2,d1,a14 x 2 x 0.57 (AWG23)FRNC/LS0Horanje7.35221.325100 N500 N0.58 MJ/m0.161000 m trommel
18851400DLCU 7052 4PDca-s2,d1,a14 x 2 x 0.57 (AWG23)FRNC/LS0Horanje7.35221.325100 N500 N0.58 MJ/m0.16500 m trommel
18851500DLCU 7052 2x4PDca-s2,d1,a12 x (4 x 2 x 0.57 (AWG23))FRNC/LS0Horanje10442.61.16 MJ/m0.32500 m trommel

Aanverwante producten

CU 8203 4P

Datakabel S/FTP, Categorie 8.2, AWG23, Euroklasse Dca

CU 8203 4P

Datakabel S/FTP, Categorie 8.2, AWG23, Euroklasse Cca

CU 8203 4P

Datakabel S/FTP, Categorie 8.2, AWG23, Euroklasse B2ca