CU 7002 6x4P Breakout Light (BOL)

Datakabel, S/FTP, Categorie 7, AWG23, Euroklasse Dca

1 Binnengeleider: AWG23 blanke koperdraad
2 Ader: 1.4 mm Ø
3 Afscherming per paar: folie van Al - PETP
4 Afscherming: gevlochten vertind koper
5 Enkelvoudige kabelmantel: FRNC/LS0H oranje RAL 2003
6 Buitenfolie van de Breakout Light (BOL) constructie:
   polyesterfolie, transparant, gekleefd

Beschrijving

Elektrisch en mechanisch superieure Cat.7 datakabel - overtreft de eisen van ISO/IEC 11801, IEC 61156-5, EN 50173-1 and EN 50288-4-1.
Uitstekend afschermingseffect als gevolg van individueel afgeschermde paren en een globale kopervlecht.
Gemakkelijk te hanteren, kleine buitendiameter en minder gewicht dankzij de "Breakout Light" constructie met een buitenste polyesterfolie in plaats van een algemene kabelmantel.
Een aanzienlijk kortere installatietijd als gevolg van de multi-kabel constructie.
Compatibel met alle gangbare aansluitmaterialen overeenkomstig ISO/IEC 11801, IEC 61156-5, EN 50173-1 and EN 50288-4-1.
Datakabel voor gestructureerde bekabeling van gebouwen.
Voor transmissie van digitale en analoge spraak-, video- en datasignalen.
Geschikt voor alle ICT netwerktoepassingen tot klasse F toepassingen (600 MHz) volgens EN 50173-1 en ISO / IEC 11801 en voor de overdracht van breedband signalen (zoals kabel TV) in overeenstemming met IEC 15018.
Geschikt voor Power over Ethernet (PoE) / PoE +.
Speciaal geschikt voor Consolidatie Punten (bijvoorbeeld in open kantoren).
Categorie   5e66A7
Frequentie [MHz]1410100250500600
Verzwakking [dB/100m]1.93.65.617.9284146
NEXT [dB]1001001001001009290
PS NEXT [dB]97979797978987
ACR-N [dB]98969482725844
PS-ACR-N [dB]95939179695541
ACR-F [dB]98989878695645
PS-ACR-F [dB]95959575665342
Return loss [dB]26303333282625
Deze prestatiegegevens zijn typische meetwaarden.
Categorie:Cat.7
Koppelingdemping:85 dB
Vertraging scheeftrekking:12 ns/100 m
Impedantie bij 100 MHz, ± 5Ω:100 Ω
Lusweerstand bij 20 ° C:< 140 Ω/km
Bijna einde een verzwakkingsbalans LCL bij 1-600 MHz:40 dB
NVP %:81
Bedrijfscapaciteit:42 pF/m
Overdrachtsimpedantie 1/10/30 MHz:< 6/6/10 mΩ/m
10Base-T, 100Base-T, 1000Base-T, 2.5GBase-T, 5GBase-T, 10GBase-T, Fieldbus
Minimale buiging tijdens installatie:170 mm
Minimale buigradius permanent:85 mm
Treksterkte (4P):600 N
Minimale pletweerstand / 10cm:1,000 N
Minimum aantal effecten:10
Installatietemperatuur:0 °C - +50 °C
Bedrijfstemperatuur:-20 °C - +60 °C

Brandgedrag (Euroclasses)

EN 13501-6: Dca

Kleur geleider

white/bluewhite/orangewhite/greenwhite/brownin accordance with IEC 60189 and IEC 60708

Opdruk

DATWYLER «cable type» «additional text» «batch number» «meter marks»

Halogeenvrij, geen corrosieve gassen

IEC 60754-1/-2, EN 60754-1/-2, VDE 0482-754-1/-2, AREI-RGIE Art.104-SA

Vlamdovend

IEC 60332-1-2, EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2

Rookdichtheid

IEC 61034-1/-2, EN 61034-1/-2, VDE 0482-1034-1/-2, AREI-RGIE Art.104-SD

PoE

IEEE 802.3at

EMC

geschermt

Segregatieklasse

d

Cat./Klasse

Cat 7 / Class F - limit values as specified by IEC 61156-5 and EN 50288-4-1 guaranteed

Documentatie

ENDENLFRCNESIT
Productgegevensblad
Tender text
GHMT Type Approval Certificate

Versies

Artikelnr.DoPArtikelReactie op vuur (Euroclasses)Secties n x p x [mm (AWG)]MantelMantelkleurMantel Ø [mm]Gewicht [kg/km]Cu tarief [kg/km]Brand- last [MJ/m]Brandlast [kWh/m]VE
18848600DZCU 7002 6x4P BOLDca-s2,d1,a16 x (4 x 2 x 0.57 (AWG23))FRNC/LS0Horanje21.8386186.63.42 MJ/m0.96per meter

Aanverwante producten

CU 8203 4P

Datakabel S/FTP, Categorie 8.2, AWG23, Euroklasse Dca

CU 8203 4P

Datakabel S/FTP, Categorie 8.2, AWG23, Euroklasse Cca

CU 8203 4P

Datakabel S/FTP, Categorie 8.2, AWG23, Euroklasse B2ca