CU 7002 4P Industrial PUR

Datakabel, S/FTP, Categorie 7, AWG23, Euroklasse Eca

1 Binnengeleider: AWG23 / 0.57 mm Ø blanke koperdraad
2 Ader: 1.4 mm Ø
3 Afscherming per paar: folie van Al - PETP
4 Afscherming: gevlochten vertind koper
5 Mantel: PUR oranje RAL 2003

Beschrijving

Elektrisch en mechanisch superieure Cat.7 datakabel met een mantel in PUR - overtreft de eisen van ISO/IEC 11801, IEC 61156-5, EN 50173-1 en EN 50288-4-1.
Compatibel met het Datwyler IP67 aansluitmateriaal.
Uitstekend afschermingseffect als gevolg van individueel afgeschermde paren en een globale kopervlecht.
Compatibel met alle gangbare aansluitmaterialen overeenkomstig EN 50173 en ISO/IEC 11801.
Datakabel voor gestructureerde bekabeling van gebouwen - ontworpen voor gebruik in industriegebieden (binnen en buiten) - Oliebestendig.
Voor transmissie van digitale en analoge spraak-, video- en datasignalen.
Geschikt voor alle ICT netwerktoepassingen tot klasse F toepassingen (600 MHz) volgens EN 50173-1 en ISO / IEC 11801.
Geschikt voor Power over Ethernet (PoE) / PoE +.
Applicable for Power over Ethernet (PoE) / PoE+.
Categorie   5e66A7
Frequentie [MHz]1410100250500600
Verzwakking [dB/100m]1.93.65.617.9284146
NEXT [dB]1001001001001009290
PS NEXT [dB]97979797978987
ACR-N [dB]98969482725844
PS-ACR-N [dB]95939179695541
ACR-F [dB]98989878695645
PS-ACR-F [dB]95959575665342
Return loss [dB]26303333282625
Deze prestatiegegevens zijn typische meetwaarden.
Categorie:Cat.7
Koppelingdemping:85 dB
Vertraging scheeftrekking:12 ns/100 m
Impedantie bij 100 MHz, ± 5Ω:100 Ω
Lusweerstand bij 20 ° C:< 140 Ω/km
Bijna einde een verzwakkingsbalans LCL bij 1-600 MHz:40 dB
NVP %:81
Bedrijfscapaciteit:42 pF/m
Overdrachtsimpedantie 1/10/30 MHz:< 6/6/10 mΩ/m
10Base-T, 100Base-T, 1000Base-T, 2.5GBase-T, 5GBase-T, 10GBase-T, Fieldbus
Minimale buiging tijdens installatie:60 mm
Minimale buigradius permanent:30 mm
Treksterkte (4P):110 N
Minimale pletweerstand / 10cm:1,000 N
Minimum aantal effecten:10
Installatietemperatuur:0 °C - +50 °C
Bedrijfstemperatuur:-30 °C - +60 °C

Brandgedrag (Euroclasses)

EN 13501-6: Eca

Kleur geleider

white/bluewhite/orangewhite/greenwhite/brownin accordance with IEC 60189 and IEC 60708

Opdruk

DATWYLER «cable type» «additional text» «batch number» «meter marks»

Halogeenvrij, geen corrosieve gassen

IEC 60754-1/-2, EN 60754-1/-2, VDE 0482-754-1/-2, AREI-RGIE Art.104-SA

Vlamdovend

IEC 60332-1-2, EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, AREI-RGIE Art.104-F1

Oliebestendigheit

EN 60811-2-1 (IEC 60811-404)

PoE

IEEE 802.3at

EMC

geschermt

Segregatieklasse

d

Cat./Klasse

Cat 7 / Class F - limit values as specified by IEC 61156-5 and EN 50288-4-1 guaranteed

Documentatie

ENDENLFRCNESIT
Productgegevensblad
Tender text

Versies

Artikelnr.DoPArtikelReactie op vuur (Euroclasses)Secties n x p x [mm (AWG)]MantelMantelkleurMantel Ø [mm]Gewicht [kg/km]Cu tarief [kg/km]Brand- last [MJ/m]Brandlast [kWh/m]VE
18768900EKCU 7002 4PEca4 x 2 x 0.57 (AWG23)PURoranje7.75731.10.70 MJ/m0.191000 m trommel

Aanverwante producten

Patchpaneel KS 24x

voor 24 modules met Keystone bevestiging

KS-TC Plus Cat.6A (IEC) tool-less, compact

RJ45 module, afgeschermd, Categorie 6A (IEC)