CU 7002 4P Industrial PUR

Datakabel, S/FTP, Categorie 7, AWG23, Euroklasse Eca

1 Binnengeleider: AWG23 / 0.57 mm Ø blanke koperdraad
2 Ader: 1.4 mm Ø
3 Afscherming per paar: folie van Al - PETP
4 Afscherming: gevlochten vertind koper
5 Mantel: PUR oranje RAL 2003

Beschrijving

Elektrisch en mechanisch superieure Cat.7 datakabel met een mantel in PUR - overtreft de eisen van ISO/IEC 11801, IEC 61156-5, EN 50173-1 en EN 50288-4-1.
Compatibel met het Datwyler IP67 aansluitmateriaal.
Uitstekend afschermingseffect als gevolg van individueel afgeschermde paren en een globale kopervlecht.
Compatibel met alle gangbare aansluitmaterialen overeenkomstig EN 50173 en ISO/IEC 11801.

Datakabel voor gestructureerde bekabeling van gebouwen - ontworpen voor gebruik in industriegebieden (binnen en buiten) - Oliebestendig.
Voor transmissie van digitale en analoge spraak-, video- en datasignalen.
Geschikt voor alle ICT netwerktoepassingen tot klasse F toepassingen (600 MHz) volgens EN 50173-1 en ISO / IEC 11801.
Geschikt voor Power over Ethernet (PoE) / PoE +.

Categorie   5e66A7
Frequentie [MHz]1410100250500600
Verzwakking [dB/100m]1.93.65.617.9284146
NEXT [dB]1001001001001009290
PS NEXT [dB]97979797978987
ACR-N [dB]98969482725844
PS-ACR-N [dB]95939179695541
ACR-F [dB]98989878695645
PS-ACR-F [dB]95959575665342
Return loss [dB]26303333282625
Deze prestatiegegevens zijn typische meetwaarden.
Lusweerstand bij 20˚ C:140 Ω/km
Bedrijfscapaciteit:42 pF/m
Impedantie bij 100 MHz:100 Ω ±5 Ω
Overdrachtsimpedantie bij 1/10/30 MHz:< 6/6/10 mΩ/m
Koppelingsverzwakking
(grenskurve kritische toestand - IEC 61156):
> 85 dB
Near end unbalance attenuation
LCL at 1-600 MHz :
> 40 dB
Delay skew (looptijd verschil):12 ns/100 m
NVP:81 %
10Base-T, 100Base-T, 1000Base-T, 2.5GBase-T, 5GBase-T, 10GBase-T, Fieldbus
Buigradius (platte kant)tijdens het intrekken:≥ 60 mm
 voor vaste installatie:≥ 30 mm
Trekkracht: ≤ 110 N
Dwarsdruk: ≥ 1000 N/10 cm
Impact: ≥ 10 impacts
Temperatuurbereiktijdens installatie:0° C tot + 50° C
 in dienst:-30° C tot + 60° C

Brandgedrag (Euroclasses)

EN 13501-6:Eca

Kleur geleider

white/bluewhite/orangewhite/greenwhite/brownin accordance with IEC 60189 and IEC 60708

Opdruk

DATWYLER «cable type» «additional text» «batch number» «meter marks»

Halogeenvrij, geen corrosieve gassen

IEC 60754-1/-2, EN 60754-1/-2, VDE 0482-754-1/-2, AREI-RGIE Art.104-SA

Vlamdovend

IEC 60332-1-2, EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, AREI-RGIE Art.104-F1

Oliebestendigheit

EN 60811-2-1 (IEC 60811-404)

PoE

IEEE 802.3at

EMC

geschermt

Segregatieklasse

d

Cat./Klasse

Cat 7 / Class F - limit values as specified by IEC 61156-5 and EN 50288-4-1 guaranteed

Documentatie

ENDENLFRCNESIT
Productgegevensblad
Tender text

Versies

Artikelnr.DoPArtikelSecties n x p x [mm (AWG)]MantelMantelkleurMantel Ø [mm]Gewicht [kg/km]Cu tarief [kg/km]Brand- last [MJ/m]Brandlast [kWh/m]VE
18768900EKCU 7002 4P4 x 2 x 0.57 (AWG23)PURoranje7.757.431.10.70 MJ/m0.191000 m trommel

Aanverwante producten

Patchpaneel KS 24x

voor 24 modules met Keystone bevestiging

KS-TC Plus Cat.6A (IEC) tool-less, compact

RJ45 module, afgeschermd, Categorie 6A (IEC)