CU 692 4P

Datakabel, U/UTP, Categorie 6A, AWG23, Euroklasse B2ca

1 Binnengeleider: AWG23 / 0.60 mm Blanke koperdraad 
2 Geleider met PE geïsoleerd: 1.1 mm ∅ PE
3 Centraal element (spacer) 
4 Buitenmantel: FRNC/LS0H oranje RAL 2003

Beschrijving

Elektrisch en mechanisch hoogwaardige Cat.6A datakabel - vervult de eisen van ISO/IEC 11801-1, IEC 61156-5, EN 50173-1 en EN 50288-11-1.
Robuust kabelontwerp met betrouwbare elektrische prestaties dankzij een stabiliserend element.

Biedt een grote reservecapaciteit voor de NEXT en Alien NEXT limietwaarden als gevolg van de kabelconstructie met een centraal element (kruis) en een verbeterd ontwerp van de mantel.
Compatibel met alle gangbare aansluitmaterialen overeenkomstig EN 50173 en ISO/IEC 11801.

Datakabel voor gestructureerde bekabeling van gebouwen.
Voor transmissie van digitale en analoge spraak-, video- en datasignalen.
Geschikt voor alle ICT netwerktoepassingen tot klasse EA toepassingen (500 MHz) volgens EN 50173-1 en ISO/IEC 11801.
Geschikt voor Power over Ethernet (PoE) / PoE+ / 4PPoE

Categorie   5e6 6A
Frequencie [MHz]1410100250300500
Verzwakking [dB/100m]1.63.35.517.8293242
NEXT [dB]85807359525045
PS NEXT [dB]82777056494737
ACR-N [dB]8376674123181
PS-ACR-N [dB]807364382015-
ACR-F [dB]86786747373319
PS-ACR-F [dB]83756445343016
Return loss [dB]29323230252522
Deze prestatiegegevens zijn typische meetwaarden.
Lusweerstand bij 20° C:136 Ω/km
Bedrijfscapaciteit:55 pF/m
Gemiddelde karakteristieke
impedantie bij  100 MHz:
100 Ω ±5 Ω
TCL:≥ 50 - 10 x lgƒ db
Delay Skew (looptijd verschil):< 30 ns/100 m
NVP:67%
Buigradiustijdens het intrekken:≥ 66 mm
 voor vaste installatie:≥ 33 mm
Trekkracht: ≤ 91 N
Dwarsdruk: ≥ 1000 N/10 cm
Impact: ≥ 3 impacts
Temperatuurbereiktijdens installatie:0° C tot + 50° C
 in dienst:-20° C tot + 60° C

Brandgedrag (Euroclasses)

EN 13501-6: B2ca

Kleur geleider

white-blue/bluewhite-orange/orangewhite-green/greenwhite-brown/brown(with longitudinal stripes)in accordance with IEC 60189 and IEC 60708

Opdruk

DATWYLER «cable type» «additional text» «batch number» «meter marks»

Halogeenvrij, geen corrosieve gassen

IEC 60754-1/-2, EN 60754-1/-2, VDE 0482-754-1/-2 - applies to FRNC/LS0H

Vlamdovend

IEC 60332-1-2, EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2

Rookdichtheid

IEC 61034-1/-2, EN 61034-1/-2 , VDE 0482-1034-1/-2 - applies to FRNC/LS0H

PoE

IEEE 802.3af

Segregatieklasse

b

Cat./Klasse

Cat.6A / Class EA

Documentatie

ENDENLFRCNESIT
Productgegevensblad

Versies

Artikelnr.DoPArtikelReactie op vuur (Euroclasses)Secties n x p x [mm (AWG)]MantelMantelkleurMantel Ø [mm]Gewicht [kg/km]Cu tarief [kg/km]VE
19425800BLCU 692 4PB2ca-s1a,d1,a14 x 2 x 0.60 (AWG23)FRNC/LS0Horanje8.97324.4500 m trommel

Aanverwante producten

Patchpaneel KU 24x-sg staggered

voor 24 modules KU Plus Cat.6A

KU Plus 1/8, Cat. 6A (IEC)

RJ45 module, niet afgeschermd, Cat.6A

CU 692 4P

Datakabel, U/UTP, Categorie 6A, AWG23, Euroklasse Cca