CU 6702 4P

Datakabel, SF/UTP, Categorie 6, AWG24, Euroklasse Eca

1 Binnengeleider: AWG 24 blanke koperdraad
2 Geleider met PE geïsoleerd: 1.0 mm Ø PE-Foam-Skin
3 Stabiliserend element ontworpen voor:
   - robuustheid 
   - snelle en eenvoudige afsluiting
   - stabiele elektrische prestaties
4 Afscherming: folie van Al - PETP
5 Afscherming: gevlochten vertind koper
6 Buitenmantel: FRNC/LS0H oranje RAL 2003

Beschrijving

Elektrisch en mechanisch hoogwaardige Cat.6 datakabel – vervult de eisen van ISO/IEC 11801, IEC 61156-5, EN 50173-1 en EN 50288-5-1.
Robuust kabelontwerp met een zeer hoge mechanische stabiliteit en betrouwbare elektrische prestaties dankzij het stabiliserend element.
Uitstekend afschermingseffect als gevolg van een globale afscherming met folie en kopervlecht.

Eenvoudige, snelle en betrouwbare afsluitingen dankzij een speciale kabelstripper Abi 62 (Article No. 185640).
Het werktuig is van toepassing voor: 
- het verwijderen van de buitenmantel
- het verwijderen van het stabiliserend element van de paren

Compatibel met alle gangbare aansluitmaterialen overeenkomstig EN 50173 en ISO/IEC 11801.

Datakabel voor gestructureerde bekabeling van gebouwen.
Voor transmissie van digitale en analoge spraak-, video- en datasignalen.
Geschikt voor alle ICT netwerktoepassingen tot klasse E toepassingen (250 MHz) volgens EN 50173-1 en ISO / IEC 11801.
Geschikt voor Power over Ethernet (PoE) / PoE +.

Categorie   5e6 
Frequentie [MHz]1410100250300
Verzwakking [dB/100m]1,83,45,117,22630
NEXT [dB]847571504340
PS NEXT [dB]817268474037
ACR-N [dB]827266331710
PS-ACR-N [dB]79696330147
ACR-F [dB]908071423531
PS-ACR-F [dB]877768393228
Return loss [dB]273032302525
Deze prestatiegegevens zijn typische meetwaarden.
Lusweerstand bij 20˚ C:157 Ω/km
Bedrijfscapaciteit:50 pF/m
Impedantie bij 100 MHz:100 Ω ±5 Ω
Overdrachtsimpedantie bij 1/10/30 MHz:< 40/80/180 mΩ/m
Koppelingsverzwakking
(grenskurve kritische toestand - IEC 61156):
> 65 dB
Near end unbalance attenuation LCL at 1-250 MHz:> 40 dB
Delay skew (looptijd verschil):25 ns/100 m
NVP:68 %
Buigradiustijdens het intrekken:≥ 58 mm
 voor vaste installatie:≥ 29 mm
Trekkracht: ≤ 110 N
Dwarsdruk: ≥ 3000 N/10 cm
Impact: ≥ 30 impacts
Temperatuurbereiktijdens installatie:0° C tot + 50° C
 in dienst:-20° C tot + 60° C

Kleur geleider

white - blue/bluewhite - orange/orangewhite - green/greenwhite - brown/brownin accordance with IEC 60189 and IEC 60708 (ring marked)

Opdruk

DATWYLER «cable type» «additional text» «batch number» «meter marks»

Halogeenvrij, geen corrosieve gassen

IEC 60754-1/-2, EN 60754-1/-2, VDE 0482-754-1/-2, AREI-RGIE Art.104-SA

Vlamdovend

IEC 60332-1-2, EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, AREI-RGIE Art.104-F1

Niet brandverspreidend

IEC 60332-3-24, EN 60332-3-24, AREI-RGIE Art.104-F2

Rookdichtheid

IEC 61034-1/-2, EN 61034-1/-2, VDE 0482-1034-1/-2, AREI-RGIE Art.104-SD

PoE

IEEE 802.3af

EMC

geschermt

Segregatieklasse

c

Cat./Klasse

Cat 6 / Class E - limit values as specified by IEC 61156-6 and EN 50288-6-2 guaranteed

Documentatie

ENDENLFRCNESIT
Productgegevensblad
Tender text

Versies

Artikelnr.DoPArtikelReactie op vuur (Euroclasses)Secties n x p x [mm (AWG)]MantelMantelkleurMantel Ø [mm]Gewicht [kg/km]Cu tarief [kg/km]Brand- last [MJ/m]Brandlast [kWh/m]VE
182943CU 6702 4PEca4 x 2 x 0.54 (AWG24)FRNC/LS0Horanje7.46427.70.89 MJ/m0.251000 m trommel
18294300EKCU 6702 4PEca4 x 2 x 0.54 (AWG24)FRNC/LS0Horanje7.46427.70.89 MJ/m0.251000 m trommel

Aanverwante producten

CU 8203 4P

Datakabel S/FTP, Categorie 8.2, AWG23, Euroklasse Dca

CU 8203 4P

Datakabel S/FTP, Categorie 8.2, AWG23, Euroklasse Cca

CU 8203 4P

Datakabel S/FTP, Categorie 8.2, AWG23, Euroklasse B2ca