CU 662 4P Outdoor

Datakabel, U/UTP, Categorie 6, AWG23, Euroklasse Fca

1 Binnengeleider: AWG 24 blanke koperdraad 
2 Geleider met PE geïsoleerd: 1.0 mm Ø PE-Foam-Skin
3 Stabiliserend element ontworpen voor:
   - robuustheid 
   - snelle en gemakkelijke aansluiting van draden 
   - stabiele elektrische prestaties 
4 Structureel element: diffusiebarrière
5 Scheurdraad 
6 Buitenmantel: PE zwart

Beschrijving

Elektrisch en mechanisch hoogwaardige Cat.6 datakabel – vervult de eisen van ISO/IEC 11801, IEC 61156-5, EN 50173-1 en EN 50288-6-1.
Robuust kabelontwerp met een zeer hoge mechanische stabiliteit en betrouwbare elektrische prestaties dankzij het stabiliserend element.
Versterkte UV bescherming vanwege de PE buitenmantel.

Eenvoudige, snelle en betrouwbare aandsluiting van draden dankzij het speciale gereedschap voor ontmantelen Abi 62 (Artikel nr 185640). Dit gereedschap is van toepassing voor
- het verwijderen van de buitenmantel
- het verwijderen van het stabiliserend element van de paren

Compatibel met alle gangbare aansluitmaterialen overeenkomstig EN 50173 en ISO/IEC 11801.

Datakabel voor buiteninstallatie.
Voor transmissie van digitale en analoge spraak-, video- en datasignalen.
Geschikt voor alle ICT netwerktoepassingen tot klasse E toepassingen (250 MHz) volgens EN 50173-1 en ISO / IEC 11801.
Geschikt voor Power over Ethernet (PoE) / PoE +.

Categorie   5e6 
Frequentie [MHz]1410100250300
Verzwakking [dB/100m]1.93.75.617.92832
NEXT [dB]827571554340
PS NEXT [dB]797268524037
ACR-N [dB]80716537158
PS-ACR-N [dB]77686234125
ACR-F [dB]908071423531
PS-ACR-F [dB]877768393228
Return loss [dB]273032322828
Deze prestatiegegevens zijn typische meetwaarden.
Lusweerstand bij 20° C:155 Ω/km
Bedrijfscapaciteit::50 pF/m
Impedantie bij 100 MHz:100 Ω ±5 Ω
Delay Skew (looptijd verschil):35 ns/100 m
NVP:67 %
10Base-T, 100Base-T, 1000Base-T, Fieldbus
Buigradiustijdens het intrekken:≥ 58 mm
 voor vaste installatie:≥ 29 mm
Trekkracht: ≤ 110 N
Dwarsdruk: ≥ 3000 N/10 cm
Impact: ≥ 30 impacts
Temperatuurbereiktijdens installatie:0° C tot + 50° C
 in dienst:-30° C tot + 60° C

Brandgedrag (Euroclasses)

EN 13501-6:Fca

Kleur geleider

white-blue/bluewhite-orange/orangewhite-green/greenwhite-brown/brown(with longitudinal stripes)in accordance with IEC 60189 and IEC 60708

Opdruk

DATWYLER «cable type» «additional text» «batch number» «meter marks»

Halogeenvrij, geen corrosieve gassen

IEC 60754-1/-2, EN 60754-1/-2, VDE 0482-754-1/-2

Rookdichtheid

IEC 61034-1/-2, EN 61034-1/-2, VDE 0482-1034-1/-2

Oliebestendigheit

09_Oil-.jpg

PoE

IEEE 802.3af

Segregatieklasse

c

Cat./Klasse

Cat 6 / Class E - limit values as specified by IEC 61156-5 and EN 50288-6-1 guaranteed

Documentatie

ENDENLFRCNESIT
Productgegevensblad

Versies

Artikelnr.DoPArtikelSecties n x p x [mm (AWG)]MantelMantelkleurMantel Ø [mm]Gewicht [kg/km]Cu tarief [kg/km]VE
19421500FKCU 662 4P4 x 2 x 0.55 (AWG23)PEzwart7.353.819.51000 m trommel
19421500FLCU 662 4P4 x 2 x 0.55 (AWG23)PEzwart7.353.819.5500 m trommel

Aanverwante producten

CU 8203 4P

Datakabel S/FTP, Categorie 8.2, AWG23, Euroklasse Dca

CU 8203 4P

Datakabel S/FTP, Categorie 8.2, AWG23, Euroklasse Cca

CU 8203 4P

Datakabel S/FTP, Categorie 8.2, AWG23, Euroklasse B2ca