CU 6552 4P / 2x4P F8

Datakabel, F/FTP, Categorie 6A, AWG 23, Euroklasse Dca

1 Binnengeleider: AWG23 blanke koperdraad
2 Geleider met PE geïsoleerd: 1.3 mm Ø
3 Afscherming per paar: folie van Al - PETP
Afvoerdraad: vertinde koperdraad
5 Globale afscherming: folie van Al - PETP
6 Buitenmantel: FRNC/LS0H oranje RAL 2003

Beschrijving

Elektrisch en mechanisch verbeterde Cat.6A datakabel - vervult de eisen van ISO/IEC 11801, IEC 61156-5, EN 50173-1 en prEN 50288-10-1.
Uitstekend afschermingseffect als gevolg van individueel afgeschermde paren en een globale afscherming met folie.
Compatibel met alle gangbare aansluitmaterialen overeenkomstig EN 50173 en ISO/IEC 11801.

Datakabel voor gestructureerde bekabeling van gebouwen.
Voor transmissie van digitale en analoge spraak-, video- en datasignalen.
Geschikt voor alle ICT netwerktoepassingen tot klasse EA toepassingen (500 MHz) volgens EN 50173-1 en ISO / IEC 11801.
Geschikt voor Power over Ethernet (PoE) / PoE +.

Categorie   5e66A
Frequentie [MHz]1410100250500
Verzwakking [dB/100m]2.13.85.9193043
NEXT [dB]939393938375
PS NEXT [dB]909090908072
ACR-N [dB]918987735332
PS-ACR-N [dB]888684705029
ACR-F [dB]969696745633
PS-ACR-F [dB]939393715330
Return loss [dB]262830302721
Deze prestatiegegevens zijn typische meetwaarden.
Lusweerstand bij 20˚ C:150 Ω/km
Bedrijfscapaciteit:42 pF/m
Impedantie bij 100 MHz:100 Ω ±5 Ω
Overdrachtsimpedantie bij 1/10/30 MHz:< 50/100/200 mΩ/m
Koppelingsverzwakking
(grenskurve kritische toestand - IEC 61156):
> 70 dB
Near end unbalance attenuation
LCL at 1-600 MHz :
> 40 dB
Delay skew (looptijd verschil):5 ns/100 m
NVP:79 %
  CU 6552 4PCU 6552 2x4P F8
Buigradius
(platte kant)
tijdens het intrekken:≥ 56 mm≥ 56 mm
 voor vaste installatie:≥ 28 mm≥ 28 mm
Trekkracht: ≤ 95 N≤ 190 N
Dwarsdruk: ≥ 1000 N/10 cm
Impact: ≥ 10 impacts
Temperatuurbereiktijdens installatie:0° C tot + 50° C
 in dienst:-20° C tot + 60° C

Brandgedrag (Euroclasses)

EN 13501-6:Dca-s2,d1,a1

Kleur geleider

white/bluewhite/orangewhite/greenwhite/brownin accordance with IEC 60189 and IEC 60708

Opdruk

DATWYLER «cable type» «additional text» «batch number» «meter marks»

Halogeenvrij, geen corrosieve gassen

IEC 60754-1/-2, EN 60754-1/-2, VDE 0482-754-1/-2, AREI-RGIE Art.104-SA

Vlamdovend

IEC 60332-1-2, EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, AREI-RGIE Art.104-F1

Niet brandverspreidend

IEC 60332-3-24, EN 60332-3-24, AREI-RGIE Art.104-F2

Rookdichtheid

IEC 61034-1/-2, EN 61034-1/-2, VDE 0482-1034-1/-2, AREI-RGIE Art.104-SD

PoE

IEEE 802.3af

EMC

geschermt

Segregatieklasse

c

Cat./Klasse

Cat 6A / Class EA - limit values as specified by IEC 61156-5 and EN 50288-10-1 guaranteed

Documentatie

ENDENLFRCNESIT
Productgegevensblad
Tender text
FORCE Permanent Link certificaten
FORCE Channel Certificate
GHMT Type Approval Certificate

Versies

Artikelnr.DoPArtikelSecties n x p x [mm (AWG)]MantelMantelkleurMantel Ø [mm]Gewicht [kg/km]Cu tarief [kg/km]Brand- last [MJ/m]Brandlast [kWh/m]VE
19145400DKCU 6552 4P4 x 2 x 0.55 (AWG23)FRNC/LS0Horanje748.520.00.52 MJ/m0.141000 m trommel
19145400DLCU 6552 4P4 x 2 x 0.55 (AWG23)FRNC/LS0Horanje748.520.00.52 MJ/m0.14500 m trommel
19145600DLCU 6552 2x4P2 x (4 x 2 x 0.55 (AWG23))FRNC/LS0Horanje98.440.01.04 MJ/m0.28500 m trommel

Aanverwante producten

Patchpaneel KS 24x

voor 24 modules met Keystone bevestiging

KS-TC Plus Cat.6A (IEC) tool-less, compact

RJ45 module, afgeschermd, Categorie 6A (IEC)