CU 6552 4P / 2x4P F8

Datakabel, F/FTP, Categorie 6A, AWG 23, Euroklasse Dca

1 Binnengeleider: AWG23 blanke koperdraad
2 Geleider met PE geïsoleerd: 1.3 mm Ø
3 Afscherming per paar: folie van Al - PETP
Afvoerdraad: vertinde koperdraad
5 Globale afscherming: folie van Al - PETP
6 Buitenmantel: FRNC/LS0H oranje RAL 2003

Beschrijving

Elektrisch en mechanisch verbeterde Cat.6A datakabel - vervult de eisen van ISO/IEC 11801, IEC 61156-5, EN 50173-1 en prEN 50288-10-1.
Uitstekend afschermingseffect als gevolg van individueel afgeschermde paren en een globale afscherming met folie.
Compatibel met alle gangbare aansluitmaterialen overeenkomstig EN 50173 en ISO/IEC 11801.
Datakabel voor gestructureerde bekabeling van gebouwen.
Voor transmissie van digitale en analoge spraak-, video- en datasignalen.
Geschikt voor alle ICT netwerktoepassingen tot klasse EA toepassingen (500 MHz) volgens EN 50173-1 en ISO / IEC 11801.
Geschikt voor Power over Ethernet (PoE) / PoE +.
Supported Applications: 10Base-T, 100Base-T, 1000Base-T, 2.5GBase-T, 5GBase-T, 10GBase-T, Fieldbus
Categorie   5e66A
Frequentie [MHz]1410100250500
Verzwakking [dB/100m]2.13.85.9193043
NEXT [dB]939393938375
PS NEXT [dB]909090908072
ACR-N [dB]918987735332
PS-ACR-N [dB]888684705029
ACR-F [dB]969696745633
PS-ACR-F [dB]939393715330
Return loss [dB]262830302721
Deze prestatiegegevens zijn typische meetwaarden.
Categorie:Cat.6A
Koppelingdemping:70 dB
Vertraging scheeftrekking:5 ns/100 m
Impedantie bij 100 MHz, ± 5Ω:100 Ω
Lusweerstand bij 20 ° C:< 150 Ω/km
Bijna einde een verzwakkingsbalans LCL bij 1-600 MHz:40 dB
NVP %:79
Bedrijfscapaciteit:42 pF/m
Overdrachtsimpedantie 1/10/30 MHz:< 50/100/200 mΩ/m
Minimale buiging tijdens installatie:56 mm
Minimale buigradius permanent:28 mm
Treksterkte (4P):95 N
Treksterkte (2x4P):190 N
Minimale pletweerstand / 10cm:1,000 N
Minimum aantal effecten:10
Installatietemperatuur:0 °C - +50 °C
Bedrijfstemperatuur:-20 °C - +60 °C

Brandgedrag (Euroclasses)

EN 13501-6: Dca

Kleur geleider

white/bluewhite/orangewhite/greenwhite/brownin accordance with IEC 60189 and IEC 60708

Opdruk

DATWYLER «cable type» «additional text» «batch number» «meter marks»

Halogeenvrij, geen corrosieve gassen

IEC 60754-1/-2, EN 60754-1/-2, VDE 0482-754-1/-2, AREI-RGIE Art.104-SA

Vlamdovend

IEC 60332-1-2, EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, AREI-RGIE Art.104-F1

Niet brandverspreidend

IEC 60332-3-24, EN 60332-3-24, AREI-RGIE Art.104-F2

Rookdichtheid

IEC 61034-1/-2, EN 61034-1/-2, VDE 0482-1034-1/-2, AREI-RGIE Art.104-SD

PoE

IEEE 802.3af

EMC

geschermt

Segregatieklasse

c

Cat./Klasse

Cat 6A / Class EA - limit values as specified by IEC 61156-5 and EN 50288-10-1 guaranteed

Documentatie

ENDENLFRCNESIT
Productgegevensblad
Tender text
GHMT PM-/Channel certificaten
FORCE Permanent Link certificaten
FORCE Channel Certificate
GHMT Type Approval Certificate

Versies

Artikelnr.DoPArtikelReactie op vuur (Euroclasses)Secties n x p x [mm (AWG)]MantelMantelkleurMantel Ø [mm]Gewicht [kg/km]Cu tarief [kg/km]Brand- last [MJ/m]Brandlast [kWh/m]VE
19145400DKCU 6552 4PDca-s2,d1,a14 x 2 x 0.55 (AWG23)FRNC/LS0Horanje74920.00.52 MJ/m0.141000 m trommel
19145400DLCU 6552 4PDca-s2,d1,a14 x 2 x 0.55 (AWG23)FRNC/LS0Horanje74920.00.52 MJ/m0.14500 m trommel
19145600DLCU 6552 2x4PDca-s2,d1,a12 x (4 x 2 x 0.55 (AWG23))FRNC/LS0Horanje9840.01.04 MJ/m0.28500 m trommel

Aanverwante producten

Patchpaneel KS 24x

voor 24 modules met Keystone bevestiging

KS-TC Plus Cat.6A (IEC) tool-less, compact

RJ45 module, afgeschermd, Categorie 6A (IEC)