CU 6502 4P / 2x4P F8

Datakabel, U/FTP, Categorie 6A, AWG23, Euroklasse Dca

1 Binnengeleider: AWG23 blanke koperdraad
2 Geleider met PE geïsoleerd: 1.3 mm Ø
3 Afscherming per paar: folie van Al - PETP
4 Afvoerdraad: vertinde koperdraad
5 Buitenmantel: FRNC/LS0H oranje RAL 2003

Beschrijving

Elektrisch en mechanisch verbeterde Cat.6A datakabel - vervult de eisen van ISO/IEC 11801, IEC 61156-5, EN 50173-1 en prEN 50288-10-1.
Uitstekend afschermingseffect als gevolg van individueel afgeschermde paren.
Compatibel met alle gangbare aansluitmaterialen overeenkomstig EN 50173 en ISO/IEC 11801.

Datakabel voor gestructureerde bekabeling van gebouwen.
Voor transmissie van digitale en analoge spraak-, video- en datasignalen.
Geschikt voor alle ICT netwerktoepassingen tot klasse EA toepassingen (500 MHz) volgens EN 50173-1 en ISO / IEC 11801.
Geschikt voor Power over Ethernet (PoE) / PoE +.

Categorie   5e66A
Frequentie [MHz]1410100250500
Verzwakking [dB/100m]2.13.85.9193043
NEXT [dB]939393938375
PS NEXT [dB]909090908072
ACR-N [dB]918987735332
PS-ACR-N [dB]888684705029
ACR-F [dB]969696745633
PS-ACR-F [dB]939393715330
Return loss [dB]262830302721
Deze prestatiegegevens zijn typische meetwaarden.
Lusweerstand bij 20˚ C:150 Ω/km
Bedrijfscapaciteit:42 pF/m
Impedantie bij 100 MHz:100 Ω ±5 Ω
Overdrachtsimpedantie bij 1/10/30 MHz:< 50/100/200 mΩ/m
Koppelingsverzwakking
(grenskurve kritische toestand - IEC 61156):
> 55 dB
Near end unbalance attenuation LCL at 1/10/100 MHz:> 40 dB
Delay skew (looptijd verschil):5 ns/100 m
NVP:79 %
10Base-T, 100Base-T, 1000Base-T, 2.5GBase-T, 5GBase-T, 10GBase-T, Fieldbus
  CU 6502 4PCU 6502 2x4P F8
Buigradius
(platte kant)
tijdens het intrekken:≥ 56 mm≥ 56 mm
 voor vaste installatie:≥ 28 mm≥ 28 mm
Trekkracht: ≤ 95 N≤ 190 N
Dwarsdruk: ≥ 1000 N/10 cm
Impact: ≥ 10 impacts
Temperatuurbereiktijdens installatie:0° C tot + 50° C
 in dienst:-20° C tot + 60° C

Brandgedrag (Euroclasses)

EN 13501-6:Dca-s2,d1,a1

Kleur geleider

white/bluewhite/orangewhite/greenwhite/brownin accordance with IEC 60189 and IEC 60708

Opdruk

DATWYLER «cable type» «additional text» «batch number» «meter marks»

Halogeenvrij, geen corrosieve gassen

IEC 60754-1/-2, EN 60754-1/-2, VDE 0482-754-1/-2, AREI-RGIE Art.104-SA

Vlamdovend

IEC 60332-1-2, EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, AREI-RGIE Art.104-F1

Rookdichtheid

IEC 61034-1/-2, EN 61034-1/-2, VDE 0482-1034-1/-2, AREI-RGIE Art.104-SD

PoE

IEEE 802.3af

EMC

geschermt

Segregation class

c

Cat./Klasse

Cat.6A / Class EA

Documentatie

ENDENLFRCNESIT
Productgegevensblad
Tender text
FORCE Permanent Link certificaten
FORCE Channel Certificate

Versies

Artikelnr.DoPProductSecties n x p x [mm (AWG)]MantelMantelkleurMantel Ø [mm]Gewicht [kg/km]Cu gewicht [kg/km]Brand- last [MJ/m]Brandlast [kWh/m]VE
19145300DKCU 6502 4P4 x 2 x 0.55 (AWG23)FRNC/LS0Horanje6.847.820.00.55 MJ/m0.151000 m trommel
19145300DLCU 6502 4P4 x 2 x 0.55 (AWG23)FRNC/LS0Horanje6.847.820.00.55 MJ/m0.15500 m trommel
19145500DLCU 6502 2x4P2 x (4 x 2 x 0.55 (AWG23))FRNC/LS0Horanje96.340.01.10 MJ/m0.3500 m trommel

Aanverwante producten

CU 8203 4P

Datakabel S/FTP, Categorie 8.2, AWG23, Euroklasse Dca

CU 8203 4P

Datakabel S/FTP, Categorie 8.2, AWG23, Euroklasse Cca

CU 8203 4P

Datakabel S/FTP, Categorie 8.2, AWG23, Euroklasse B2ca