CU 5502 4P

Datakabel, SF/UTP, Categorie 5e, AWG24, Euroklasse Eca

1 Binnengeleider: AWG24
2 Geleider met PE geïsoleerd: 1.0 mm Ø, PE Foam Skin
3 Polyester folie
4 Afscherming: folie van Al – Polyester
5 Afscherming: gevlochten vertind koper
6 Buitenmantel: FR/PVC grjs RAL 7035

Beschrijving

Elektrisch en mechanisch superieure Cat.5e datakabel – overtreft de eisen van ISO/IEC 11801, IEC 61156-5, EN 50173-1 en EN 50288-2-1.
Uitstekend afschermingseffect als gevolg van een globale afscherming met folie en kopervlecht.
Compatibel met alle gangbare aansluitmaterialen overeenkomstig EN 50173 en ISO/IEC 11801.
Datakabel voor gestructureerde bekabeling van gebouwen.
Voor transmissie van digitale en analoge spraak-, video- en datasignalen.
Geschikt voor alle ICT netwerktoepassingen tot klasse D toepassingen (100 MHz) volgens EN 50173-1 en ISO / IEC 11801.
Geschikt voor Power over Ethernet (PoE) / PoE +.
Categorie   5e 
Frequentie [MHz]1410100250
Verzwakking [dB/100m]1.93.65.618.229
NEXT [dB]7570654440
PS NEXT [dB]7267624137
ACR-N [dB]7366592611
PS-ACR-N [dB]706356238
ACR-F [dB]8469634131
PS-ACR-F [dB]8166603828
Return loss [dB]2731312824
Deze prestatiegegevens zijn typische meetwaarden.
Categorie:Cat.5e
Koppelingdemping:55 dB
Vertraging scheeftrekking:8 ns/100 m
Impedantie bij 100 MHz, ± 5Ω:100 Ω
Lusweerstand bij 20 ° C:< 155 Ω/km
Bijna einde een verzwakkingsbalans LCL bij 1-600 MHz:40 dB
NVP %:76
Bedrijfscapaciteit:43 pF/m
Overdrachtsimpedantie 1/10/30 MHz:< 30/60/170 mΩ/m
Minimale buiging tijdens installatie:48 mm
Minimale buigradius permanent:24 mm
Treksterkte (4P):91 N
Minimale pletweerstand / 10cm:1,000 N
Minimum aantal effecten:10
Installatietemperatuur:0 °C - +50 °C
Bedrijfstemperatuur:-20 °C - +60 °C

Brandgedrag (Euroclasses)

EN 13501-6: Eca

Kleur geleider

white - blue/bluewhite - orange/orangewhite - green/greenwhite - brown/brownin accordance with IEC 60189 and IEC 60708 (ring marked)

Opdruk

DATWYLER «cable type» «additional text» «batch number» «meter marks»

Vlamdovend

IEC 60332-1-2, EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, AREI-RGIE Art.104-F1

PoE

IEEE 802.3af

EMC

geschermt

Segregatieklasse

c

Cat./Klasse

Cat 5e / Class D - limit values as specified by IEC 61156-5 and EN 50288-3-1 guaranteed

Documentatie

ENDENLFRCNESIT
Productgegevensblad
Tender text

Versies

Artikelnr.DoPArtikelReactie op vuur (Euroclasses)Secties n x p x [mm (AWG)]MantelMantelkleurMantel Ø [mm]Gewicht [kg/km]Cu tarief [kg/km]Brand- last [MJ/m]Brandlast [kWh/m]VE
18111200EKCU 5502 4PEca4 x 2 x 0.54 (AWG24)FR/PVCgrijs6.14526.00.55 MJ/m0.151000 m trommel

Aanverwante producten

CU 8203 4P

Datakabel S/FTP, Categorie 8.2, AWG23, Euroklasse Dca

CU 8203 4P

Datakabel S/FTP, Categorie 8.2, AWG23, Euroklasse Cca

CU 8203 4P

Datakabel S/FTP, Categorie 8.2, AWG23, Euroklasse B2ca