CU 5502 4P

Datakabel, SF/UTP, Categorie 5e, AWG24, Euroklasse Dca

1 Binnengeleider: AWG24
2 Geleider met PE geïsoleerd: 1.0 mm Ø, PE Foam Skin
3 Polyester folie
4 Afscherming: folie van Al – Polyester
5 Afscherming: gevlochten vertind koper
6 Buitenmantel: FRNC/LS0H, oranje, RAL 2003

Beschrijving

Elektrisch en mechanisch superieure Cat.5e datakabel – overtreft de eisen van ISO/IEC 11801, IEC 61156-5, EN 50173-1 en EN 50288-2-1.
Uitstekend afschermingseffect als gevolg van een globale afscherming met folie en kopervlecht.
Compatibel met alle gangbare aansluitmaterialen overeenkomstig EN 50173 en ISO/IEC 11801.

Datakabel voor gestructureerde bekabeling van gebouwen.
Voor transmissie van digitale en analoge spraak-, video- en datasignalen.
Geschikt voor alle ICT netwerktoepassingen tot klasse D toepassingen (100 MHz) volgens EN 50173-1 en ISO / IEC 11801.
Geschikt voor Power over Ethernet (PoE) / PoE +.

Categorie   5e 
Frequentie [MHz]1410100250
Verzwakking [dB/100m]1.93.65.618.229
NEXT [dB]7570654440
PS NEXT [dB]7267624137
ACR-N [dB]7366592611
PS-ACR-N [dB]706356238
ACR-F [dB]8469634131
PS-ACR-F [dB]8166603828
Return loss [dB]2731312824
Deze prestatiegegevens zijn typische meetwaarden.
Lusweerstand bij 20˚ C:155 Ω/km
Bedrijfscapaciteit:43 pF/m
Impedantie bij 100 MHz:100 Ω ±5 Ω
Overdrachtsimpedantie bij 1/10/30 MHz:< 30/60/170 mΩ/m
Koppelingsverzwakking
(grenskurve kritische toestand - IEC 61156):
> 55 dB
Near end unbalance attenuation LCL:> 40 dB
Delay skew (looptijd verschil):8 ns/100 m
NVP:76 %
Buigradiustijdens het intrekken:≥ 48 mm
 voor vaste installatie:≥ 24 mm
Trekkracht: ≤ 91 N
Dwarsdruk: ≥ 1000 N/10 cm
Impact: ≥ 10 impacts
Temperatuurbereiktijdens installatie:0° C tot + 50° C
 in dienst:-20° C tot + 60° C

Brandgedrag (Euroclasses)

EN 13501-6:Dca-s2,d1,a1

Kleur geleider

white - blue/bluewhite - orange/orangewhite - green/greenwhite - brown/brownin accordance with IEC 60189 and IEC 60708 (ring marked)

Opdruk

DATWYLER «cable type» «additional text» «batch number» «meter marks»

Halogeenvrij, geen corrosieve gassen

IEC 60754-1/-2, EN 60754-1/-2, VDE 0482-754-1/-2, AREI-RGIE Art.104-SA - applies to FRNC/LS0H

Vlamdovend

IEC 60332-1-2, EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, AREI-RGIE Art.104-F1

Niet brandverspreidend

IEC 60332-3-24, EN 60332-3-24, AREI-RGIE Art.104-F2

Rookdichtheid

IEC 61034-1/-2, EN 61034-1/-2, VDE 0482-1034-1/-2, AREI-RGIE Art.104-SD - applies to FRNC/LS0H

PoE

IEEE 802.3af

EMC

geschermt

Segregation class

c

Cat./Klasse

Cat 5e / Class D - limit values as specified by IEC 61156-5 and EN 50288-3-1 guaranteed

Documentatie

ENDENLFRCNESIT
Productgegevensblad
Tender text

Versies

Artikelnr.DoPProductSecties n x p x [mm (AWG)]MantelMantelkleurMantel Ø [mm]Gewicht [kg/km]Cu gewicht [kg/km]Brand- last [MJ/m]Brandlast [kWh/m]VE
18111100DKCU 5502 4P4 x 2 x 0.54 (AWG24)FRNC/LS0Horanje6.14526.00.44 MJ/m0.131000 m trommel

Aanverwante producten

CU 8203 4P

Datakabel S/FTP, Categorie 8.2, AWG23, Euroklasse Dca

CU 8203 4P

Datakabel S/FTP, Categorie 8.2, AWG23, Euroklasse Cca

CU 8203 4P

Datakabel S/FTP, Categorie 8.2, AWG23, Euroklasse B2ca