simplex patchkabel SC/PC - SC/APC

E9/125 G.657.A1 OS2

Gelijkaardig beeld

Beschrijving

Datwyler biedt een uitgebreid gamma kant-en-klare glasvezelaansluitingen.
Voor alle patchkabels worden enkelvoudige kabels van 2,0 mm gebruikt.
Metalen kapmateriaal:Zirconia
Levenslang:1000 connections with stable attenuation values
Reproduceerbaarheid van de IL:a maximum of +/- 0.1dB
Testmethode IL:IEC 61300-3-4
Testmethode RL:IEC 61300-3-6
Stekker type kant A:SC/PC
Verzwakking IL gemiddeld connector A:0.12 dB
Verzwakking IL maximumconnector A:0.25 dB
Reflectieverlies RL gemiddeld connector A:70 dB
Reflectieverlies RL minimum connector A:50 dB
Kwaliteit, connecteur A (meilleur que):better than B2
Stekker type kant B:SC/APC
Verzwakking IL gemiddeld connector B:0.12 dB
Verzwakking IL maximum connector B:0.25 dB
Reflectieverlies RL gemiddeld connector B:70 dB
Reflectieverlies RL minimum connector B:65 dB
Kwaliteit, connecteur B (meilleur que):better than B1
Kabel constructie:I-V(ZN)HH (2 mm)
Minimale buigradius:50 mm
Retentie kabelconnector:100 N
Treksterkte (IEC 60794-1-21 E1 0,33% omkeerbare vezelrek):200 N
Pletweerstand (IEC 60794-1-21 E3, omkeerbare vezelverzwakking):≤ 0,2 dB
botsing:IEC 60794-1-21 E4
Herhaald buigen:IEC 60794-1-21 E6
Buigen (IEC 60794-1-21 E11, omkeerbare vezelverzwakking):≤ 0,5 dB
Torsie (IEC 60794-1-21 E7, omkeerbare vezelverzwakking):≤ 0,1 dB
Bedrijfstemperatuur:-10 °C - +60 °C

Documentatie

ENDENLFRCNESIT
Productgegevensblad

Versies

Artikelnr.ArtikelMantelMantelkleurStekker type kant ALengte [m]Stekker type kant BVezel type
344784simplex patchkabel SC/PC - SC/APC, E9/125 G.657.A1 OS2LSZHgeelSC/APC1 mSC/PCG.657.A1
344785simplex patchkabel SC/PC - SC/APC, E9/125 G.657.A1 OS2LSZHgeelSC/APC2 mSC/PCG.657.A1
344786simplex patchkabel SC/PC - SC/APC, E9/125 G.657.A1 OS2LSZHgeelSC/APC3 mSC/PCG.657.A1