Multimode vezel, G62,5/125/250, OM1

IEC 60793-2-10 Type A1b, ISO/IEC 11801:2010 OM1, EN 50173:2011 OM1

1 Kern (Core)
2 Optische mantel (Cladding)
3 Beschermende bekleding (Coating)

Beschrijving

Geschikt voor korte transmissie afstanden en voor middelgrote transmissie debieten in de 850 nm en 1300 nm golflengten (typisch tot 1 GbE).
De geometrische en mechanische eigenschappen voldoen aan alle relevante internationale normen.

Voor bekabeling in gebouwen bijv. voor bureeltoepassingen
(Fiber to the Desk - FTTD), voornamelijk in bestaande / verouderde installaties.

Transmissiekarakteristieken
Golflengte[nm]8501300
Typische verzwakking (bekabeld)[dB/km]2.80.6
Maximale verzwakking (bekabeld)[dB/km]3.00.7
OFL Bandbreedte volgens TIA/EIA 455-204
en IEC 60793-1-41
[MHz x km]200600
Bandbreedte in RML mode volgens TIA/EIA 455-204
en IEC 60793-1-41
[MHz x km]220 
Brekingsindex 1.4961.491
Geometrische en mechanische eigenschappen
Numerieke apertuur 0.275 +/- 0.015
Kern Ø[m]62,5 +/- 2.5
Maximale Niet-Circulariteit van de Kern[%]5
Optische mantel Ø[µm]125 +/- 2
Maximale Niet-Circulariteit van de Optische Mantel[%]1.0
Maximale Afwijking Concentriciteit van Optische Mantel / Kern[µm]1.5
Maximale Afwijking Concentriciteit van de Beschermende Bekleding[µm]12
Bekleding voor bescherming Ø[µm]245 +/- 5
Proefbelasting[kpsi]100
IEEE 802.3
Serie
Golflengte
[nm]
Link lengte
[m]
Uitleg
1000 Base-SX
IEEE 802.3z
850275 / 300*Laser bandbreedte meting
in RML mode (Restricted Mode
Launch) wordt gebruikt voor
lasers met tussenliggende
prestaties (typisch tot 1 GbE)
bij 850 nm.
1000 Base-LX
IEEE 802.3z
1300550
10GBase-R/SW85033
10GBase-LX41300300De link lengte wordt bereikt
via een 1300 nm "CWDM"
met 4 kanalen (banen)
op 2.25 GbE:
Baan 0 = 1269.0 - 1282.4 nm,
Baan 1 = 1293.5 - 1306.9 nm
Baan 2 = 1318.0 - 1331.4 nm,
Baan 3 = 1342.5 - 1355.9 nm
* Link lengtes van   meer dan 300 m zijn op aanvraag.

Documentatie

ENDENLFRCNESIT
Productgegevensblad

Versies

Artikelnr.

Aanverwante producten

Singlemode vezel, E9/125/250, OS2 / G.652.D (BLO)

met geringe verzwakking, geoptimaliseerd voor buiging

Singlemode vezel, E9/125/250, G.657.A2

geoptimaliseerd voor buiging