duplex patchkabel LCD - FC-PC

G50/125 OM3

Gelijkaardig beeld

Beschrijving

Datwyler biedt een uitgebreid gamma kant-en-klare glasvezelaansluitingen.
Voor alle duplex patchkabels worden figure 0-kabels met 4,8x3,2 mm gebruikt.
Ferrule material:Zirconia
Lifetime:1000 connections with stable attenuation values
Reproducibility of the IL:maximal +/- 0.1dB
Testing method IL:IEC 61300-3-4
Testing method RL:IEC 61300-3-6
Stekker type kant A:LCD
Verzwakking IL gemiddeld connector A:0.15 dB
Verzwakking IL maximumconnector A:0.3 dB
Reflectieverlies RL gemiddeld connector A:35 dB
Reflectieverlies RL minimum connector A:30 dB
Grade, connector A (better than):Bm2m
Stekker type kant B:FC-PC
Verzwakking IL gemiddeld connector B:0.15 dB
Verzwakking IL maximum connector B:0.3 dB
Reflectieverlies RL gemiddeld connector B:35 dB
Reflectieverlies RL minimum connector B:30 dB
Grade, connector B (better than):Bm2m
Cable construction:I-V(ZN)HH (4.8x3.2 mm)
Minimum bending radius:50 mm
Connector cable retention:100 N
Tensile load (IEC 60794-1-21 E1 0,33% reversible fibre elongation):200 N
Crush resistance (IEC 60794-1-21 E3, reversible fibre attenuation):≤ 0,2 dB
Impact:IEC 60794-1-21 E4
Repeated bending:IEC 60794-1-21 E6
Bending (IEC 60794-1-21 E11, reversible fibre attenuation):≤ 0,5 dB
Torsion (IEC 60794-1-21 E7, reversible fibre attenuation):≤ 0,1 dB
Operating Temperature (°C):-10 °C - +60 °C

Documentatie

ENDENLFRCNESIT
Productgegevensblad

Versies

Artikelnr.ArtikelMantelMantelkleurLengte [m]
423531duplex patchkabel LCD - FC-PC, G50/125 OM3LSZHturquoise1 m
423532duplex patchkabel LCD - FC-PC, G50/125 OM3LSZHturquoise2 m
423533duplex patchkabel LCD - FC-PC, G50/125 OM3LSZHturquoise3 m
423534duplex patchkabel LCD - FC-PC, G50/125 OM3LSZHturquoise4 m
423535duplex patchkabel LCD - FC-PC, G50/125 OM3LSZHturquoise5 m
423536duplex patchkabel LCD - FC-PC, G50/125 OM3LSZHturquoise6 m
423537duplex patchkabel LCD - FC-PC, G50/125 OM3LSZHturquoise7 m
423538duplex patchkabel LCD - FC-PC, G50/125 OM3LSZHturquoise8 m
423539duplex patchkabel LCD - FC-PC, G50/125 OM3LSZHturquoise9 m
423540duplex patchkabel LCD - FC-PC, G50/125 OM3LSZHturquoise10 m