Glasvezel verdeeldozen

DATpoint TWO – IR
voor gebruik binnenshuis

De DATpoint TWO is prachtige modulaire verdeeldoos voor glasvezel van de nieuwste generatie, vervaardigd in Zwitserland, die gebruikt kan worden als verdeler voor toegang, huis en verdieping. Beschikbaar met LC Duplex, SC Simplex of LSH...

Deuren
voor gebruik binnenshuis

De DATpoint TWO is prachtige modulaire verdeeldoos voor glasvezel van de nieuwste generatie, vervaardigd in Zwitserland, die gebruikt kan worden als verdeler voor toegang, huis en verdieping. Beschikbaar met LC Duplex, SC Simplex of E2000...

DATpoint THREE – IR
voor gebruik binnenshuis

DATpoint THREE biedt een slank, functioneel en zeer robuust ontwerp aan, evenals diverse montageopties, een IP 54 beschermingsgraad en een schokbestendigheid van IK 08. Verkrijgbaar met LC Duplex, SC Simplex of LSH connectoren.

DATpoint TWO – IR
voor gebruik binnenshuis

DATpoint THREE biedt een slank, functioneel en zeer robuust ontwerp aan, evenals diverse montageopties, een IP 54 beschermingsgraad en een schokbestendigheid van IK 08. Verkrijgbaar met LC Duplex, SC Simplex of E2000 connectoren.

Building Entry Point terminal
up to 24 fibres, IP54
Compact, flexible Building Entry Point box with IP54 plastic ABS housing, light grey (RAL 7035), designed to accommodate different fibre network architectures (FTTx, GPON and P2P).
Possibility to splice, to patch (FTTH, FTTB) and to install...

Toebehoren voor een data aansluitdoos FTTH UP Hybrid.

Toebehoren voor een data aansluitdoos FTTH UP Hybrid