Glasvezel verdeeldozen

DATpoint TWO – IR
voor gebruik binnenshuis
De DATpoint TWO is prachtige modulaire verdeeldoos voor glasvezel van de nieuwste generatie, vervaardigd in Zwitserland, die gebruikt kan worden als verdeler voor toegang, huis en verdieping. Beschikbaar met LC Duplex, SC Simplex of LSH...
Deuren
voor gebruik binnenshuis
De DATpoint TWO is prachtige modulaire verdeeldoos voor glasvezel van de nieuwste generatie, vervaardigd in Zwitserland, die gebruikt kan worden als verdeler voor toegang, huis en verdieping. Beschikbaar met LC Duplex, SC Simplex of E2000...
DATpoint THREE – IR
voor gebruik binnenshuis
DATpoint THREE biedt een slank, functioneel en zeer robuust ontwerp aan, evenals diverse montageopties, een IP 54 beschermingsgraad en een schokbestendigheid van IK 08. Verkrijgbaar met LC Duplex, SC Simplex of LSH connectoren.
DATpoint TWO – IR
voor gebruik binnenshuis
DATpoint THREE biedt een slank, functioneel en zeer robuust ontwerp aan, evenals diverse montageopties, een IP 54 beschermingsgraad en een schokbestendigheid van IK 08. Verkrijgbaar met LC Duplex, SC Simplex of E2000 connectoren.
Compacte, flexibele aansluitdoos als toegangspunt tot het gebouw met IP54 behuizing in kunststof, lichtgrijs (RAL 7035), ontworpen voor verschillende glasvezelnetwerkarchitecturen (FTTx, GPON en P2P).
Geschikt voor het lassen of doorpatchen...
Compacte, flexibele aansluitdoos als toegangspunt tot het gebouw met IP54 behuizing in kunststof, lichtgrijs (RAL 7035), ontworpen voor verschillende glasvezelnetwerkarchitecturen (FTTx, GPON en P2P).
Geschikt voor het lassen of doorpatchen...
Compacte, flexibele aansluitdoos als toegangspunt tot het gebouw met IP54 behuizing in kunststof, lichtgrijs (RAL 7035), ontworpen voor verschillende glasvezelnetwerkarchitecturen (FTTx, GPON en P2P).
Geschikt voor het lassen of doorpatchen...
Toebehoren voor een data aansluitdoos FTTH UP Hybrid.
Toebehoren voor een data aansluitdoos FTTH UP Hybrid