FO Outdoor wbKT S-Micro / A-DQ(ZN)2Y

S-Micro, tot 288 vezels, Euroklasse Fca

metaalvrij, geen bewapening, langswaterdicht

 

1 ≤ 12 vezels
2 Bundel met losse buis (loose tube)
3 Aramide garen
4 Scheurdraad
5 HDPE mantel

Beschrijving

Zeer compacte, metaalvrije glasvezelkabel, voor gebruik buiten, met tot 288 vezels in gevlochten bundels met losse buis (loose tube) en droge tussenruimtes.
Gemakkelijk afsnijdbare, installatievriendelijke kabelconstructie.

FTTx, Fibre to the Home netwerken.
Geoptimaliseerd voor het inblazen in microbuizen.

Deze kabels zijn verkrijgbaar met verschillende types van glasvezel (zie de technische fiches voor de vezels).

De volgende waarden voor de verzwakking gelden bij het gebruik van het type vezel G.652.D:

1310 nm:1550 nm:1625 nm:
≤ 0.34 dB/km≤ 0.21 dB/km≤ 0.23 dB/km
Temperatuurbereikopslag: -25/+70°CIEC 60794-1-22 F1
 tijdens installatie/inblazen: -2/+35°C 
 in dienst: -25/+70°C 
Trekweerstand:IEC 60794-1-21 E1  
Dwarsdrukweerstand:IEC 60794-1-21 E3  
Herhaalde buiging:IEC 60794-1-21 E6  
Torsie:IEC 60794-1-21 E7  
Kabelbuiging:IEC 60794-1-21 E11  
Waterindringing:IEC 60794-1-22 F5  

U kunt de passende toebehoren vinden voor FTTx in de technische fiches op onze homepagina of in de Datwyler FTTH catalogus.

Aanbeveling voor de installatieVoor het blazen van kabels raden wij het gebruik aan van een speciale machine die rupsbanden van rubber gebruikt voor het voeden.

Brandgedrag (Euroclasses)

EN 13501-6:Fca

Opdruk

DATWYLER «cable type» «Datwyler designation» «DIN designation» «no. of fibres» «fibre type» «add. text» «batch no.» «meter marks»

Halogeenvrij, geen corrosieve gassen

IEC 60754-1/-2, EN 60754-1/-2, VDE 0482-754-1/-2

Documentatie

ENDENLFRCNESIT
Productgegevensblad

Versies

Artikelnr.DoPProductAantal vezelsLoose tubesMantelkleurVezeltypeMantel Ø [mm]Gewicht [kg/km]Buig- radius [mm]Trekkracht [N]Dwarsdruk blijvend [N]Dwarsdruk tijdelijk [N]Brandlast [kWh/m]
19269300FZwbKT S-Micro 2x12242zwartE9/125 G.652.D BLO4.21325075040012000.09
19215000FZwbKT S-Micro 4x12484zwartE9/125 G.652.D BLO4.21325075040012000.09
19214900FZwbKT S-Micro 8x12968zwartE9/125 G.652.D BLO6.637250190040012000.18
19215900FZwbKT S-Micro 8x12968zwartE9/125 G.652.D - OS26.637250190040012000.18
19450000FZwbKT S-Micro 6x241446zwartE9/125 G.652.D - OS26.532250130040012000.188
19262500FZwbKT S-Micro 9x242169zwartE9/125 G.652.D - OS28.460300190040012000.325
19600000FZwbKT S-Micro 12x2428812zwartE9/125 G.652.D - OS210.489300290040012000.562