FO verdelerdoos OV-W

wandmontage

Verdelerdoos FO OV-W

Toebehoren:
1. Kabelinvoer: 2 platen en 2 borstelstrips
2. Steun voor lasdienblad
3. Patchpaneel voor 12 x SC-D
4. Patchpaneel voor 48 x SC

Beschrijving

Voor de verdeling van de glasvezel backbone bekabeling naar de horizontale bekabeling.
Voor lasverbindingen of verwijderbare verbindingen.

FO Verdelerdoos OV-W voor wandmontage met slot en 2 sleutels,
een houder voor 4 lasdienbladen, bevestigingsset

Behuizing:staalplaat 1,5 mm,
met verwijderbare voordeur en zijwanden
Kleur:RAL 7035
Patchpanelen:beschikbaar voor 48 adapters SCD, SC, ST en LCD (andere op aanvraag)
Trekontlasting:met een kabelbinder, kabelwartel met schroefdraad of snap-in
Kabelinvoeren:aan vier zijden mogelijk
Afmetingen:H x B x D: 300 x 300 x 85 mm
Connector Systemen 
Adapter:ST/FC, SCD, SC/LSH/LCD

Documentatie

ENDENLFRCNESIT
Productgegevensblad

Versies

Artikelnr.ArtikelVE
416904FO Verdelerdoos voor wandmontage 300 x 300 x 85 mm (niet uitgerust, met houder voor een lasdienblad)1 stk.
416905Kabelinvoer met 2 platen en 2 borstelstrips1 set
416906Patchpaneel voor 12x SCD1 stk.
416979Patchpaneel voor 48x SC1 stk.
416989Patchpaneel voor 48x ST1 stk.
416988Steun voor lasdienblad4 stk.

Aanverwante producten

FO patchpaneel OV-E

19‘‘/1U, laspaneel, uitgerust

FO patchpaneel OV-S

19"/1U, Laspaneel OV-S, E9/125 G.652.D OS2

FO patchpaneel OV-S

19"/1U, Laspaneel OV-S, G50/125 OM4