CU 7002 4P GG-PE

Datakabel, S/FTP, Categorie 7, AWG23, Euroklasse Fca

met bescherming tegen knaagdieren en PE kabelmantel

1 Binnengeleider: AWG23 blanke koperdraad
2 Ader: 1.4 mm Ø
3 Afscherming per paar: folie van Al - PETP
4 Afscherming: gevlochten vertind koper
5 Mantel: FRNC/LS0H orange RAL 2003
6 Bescherming tegen knaagdieren: met glasrovings
7 Scheurdraad
8 Buitenmantel: PE zwart

Beschrijving

Toepasselijk voor buiteninstallatie omwille van de bescherming tegen knaagdieren en de PE-buitenmantel met een hogere UV-bestendigheid.
Robuust kabelontwerp met een hoge mechanische stabiliteit.
Elektrisch en mechanisch superieure Cat.7 datakabel - overtreft de eisen van ISO/IEC 11801, IEC 61156-5, EN 50173-1 en EN 50288-4-1.
Uitstekend afschermingseffect als gevolg van individueel afgeschermde paren en een globale kopervlecht.
Compatibel met alle gangbare aansluitmaterialen overeenkomstig EN 50173 en ISO/IEC 11801.
Datakabel voor gestructureerde bekabeling van gebouwen en voor buitenbekabeling.
Met bescherming tegen knaagdieren en verhoogde UV-bescherming (vanwege de buitenmantel in PE).
Voor transmissie van digitale en analoge spraak-, video- en datasignalen.
Geschikt voor alle ICT netwerktoepassingen tot klasse F toepassingen (600 MHz) volgens EN 50173-1 en ISO / IEC 11801.
Geschikt voor Power over Ethernet (PoE) / PoE +.
Categorie   5e66A7
Frequentie [MHz]1410100250500600
Verzwakking  [dB/100m]1.93.65.617.9284146
NEXT [dB]1001001001001009290
PS NEXT [dB]97979797978987
ACR-N [dB]98969482725844
PS-ACR-N [dB]95939179695541
ACR-F [dB]98989878695645
PS-ACR-F [dB]95959575665342
Return loss [dB]26303333282625
Deze prestatiegegevens zijn typische meetwaarden.
Lusweerstand bij 20˚ C:140 Ω/km
Bedrijfscapaciteit:42 pF/m
Impedantie bij 100 MHz:100 Ω ±5 Ω
Koppelingsverzwakking
(grenskurve kritische toestand - IEC 61156):
> 85 dB
Near end unbalance attenuation LCL at 1-600 MHz :> 40 dB
Delay skew (looptijd verschil):12 ns/100 m
NVP:81 %
10Base-T, 100Base-T, 1000Base-T, 2.5GBase-T, 5GBase-T, 10GBase-T, Fieldbus
Minimale buiging tijdens installatie:92 mm
Minimale buigradius permanent:46 mm
Treksterkte (4P):150 N
Minimale pletweerstand / 10cm:2,000 N
Minimum aantal effecten:20
Installatietemperatuur:0 °C - +50 °C
Bedrijfstemperatuur:-20 °C - +60 °C

Brandgedrag (Euroclasses)

EN 13501-6: Fca

Kleur geleider

white/bluewhite/orangewhite/greenwhite/brownin accordance with IEC 60189 and IEC 60708

Opdruk

DATWYLER «cable type» «additional text» «batch number» «meter marks»

Halogeenvrij, geen corrosieve gassen

IEC 60754-1/-2, EN 60754-1/-2, VDE 0482-754-1/-2, AREI-RGIE Art.104-SA

Rookdichtheid

IEC 61034-1/-2, EN 61034-1/-2, VDE 0482-1034-1/-2, AREI-RGIE Art.104-SD

PoE

IEEE 802.3at

EMC

geschermt

Segregatieklasse

d

Cat./Klasse

Cat 7 / Class F - limit values as specified by IEC 61156-5 and EN 50288-4-1 guaranteed

Documentatie

ENDENLFRCNESIT
Productgegevensblad
Tender text

Versies

Artikelnr.DoPArtikelReactie op vuur (Euroclasses)Secties n x p x [mm (AWG)]MantelMantelkleurMantel Ø [mm]Gewicht [kg/km]Cu tarief [kg/km]Brand- last [MJ/m]Brandlast [kWh/m]VE
19192300FZCU 7002 4PFca4 x 2 x 0.57 (AWG23)FRNC/LS0H-PEzwart11.813431.12.69 MJ/m0.75per meter

Aanverwante producten

CU 8203 4P

Datakabel S/FTP, Categorie 8.2, AWG23, Euroklasse Dca

CU 8203 4P

Datakabel S/FTP, Categorie 8.2, AWG23, Euroklasse Cca

CU 8203 4P

Datakabel S/FTP, Categorie 8.2, AWG23, Euroklasse B2ca