FO-DC universal kabels MTP-MTP, 12-48 vezels

voor het onderling verbinden van FO inschuifmodules

OM3, OM4, OS2

FO-DC Universal kabel, MTP-op-MTP, 12-48 vezels

Beschrijving

Compacte, metaalvrije kabelconstructie met FR/LS0H kabelmantel en met 12 tot 48 vezels.
Uitvoeringen voor OM3, OM4 of OS2 zijn beschikbaar.
Etikettering met zelfklevers aan beide uiteinden van de kabel.
De breakout lengtes van de individuele kabels kunnen worden bepaald aan de hand van een specifiek project (max. 4.0 m).
De breakout opsplitsing is uitgevoerd zonder een behuizing voor de opsplitsing.
Alle enkelvoudige uiteinden na de opsplitsing worden afgemonteerd met MTP-connectoren met hoogwaardige Elite® ferrules met 12 vezels.
De standard polarisatiemodi kunnen van het type A of C zijn (andere types beschikbaar op aanvraag).
De kabels worden aan beide uiteinden met beschermende hulzen uitgerust.
OM3, OM4 en OS2 MTP-op-MTP® universal kabels zijn geschikt voor alle toepassingen met hoge prestaties voor duplex en parallelle optische signalen in een datacentrum omgeving.
Ze worden vooral gebruikt bij installaties welke robuuste, metaalvrije binnen- en buitenkabels vereisen die een verbeterde dwarsdruk weerstand en een bescherming tegen knaagdieren bieden.
Voor duplex toepassingen worden de voorgeconfectioneerde connectoren aan beide uiteinden van de kabel verbonden met FO inschuifmodules.
De kabels kunnen verder worden gebruikt in het geval van een migratie naar parallelle optische toepassingen, bijvoorbeeld naar 40/100 GbE, indien de inschuifmodules worden vervangen door MTP frontplaten.
De FO-DC Universal kabels worden geassembleerd met een top-kwaliteit en garanderen optimale waarden voor de optische prestaties (IL/RL).
FO-DC Universal kabels (FR/LS0H) met 12-48 vezels OM3, OM4 of OS2.
Hoogwaardige connectoren MTP Elite (mannelijk) worden gemonteerd aan beide uiteinden.
Etikettering met zelfklevers aan beide kabeluiteinden.
Test rapporten voor alle MTP-connectoren.
Aantal
vezel
s
Mantel 
Ø
[mm]
Gewicht
[kg/km]
Min.
Buig
radiu
s
[mm]
Trek
weerstand

[N]
Dwarsdruk
weerstand
blijvend

[N]
Dwarsdruk
weerstand
korttijdig

[N]
1 x 127.668115150030005000
2 x 129.596140280030005000
4 x 1211.4148175600030005000

 

TYPEMTP-MTP
OM3
MTP-MTP
OM4
MTP-MTP
OS2 (G.652.D)
Breakout lengte:maximum 4.0 mmaximum 4.0 mmaximum 4.0 m
Connector:n x MTP met pinnenn x MTP met pinnenn x MTP met pinnen
Ferrule type,
polijsting:
Elite PC 0°Elite PC 0°Elite APC 8°
Verzwakking IL (Insertion Loss) (gemiddeld):≤ 0.15 dB1≤ 0.15 dB1≤ 0.1 dB
Verzwakking IL (Insertion Loss) (maximum):≤ 0.3 dB1≤ 0.3 dB1≤ 0.3 dB
Reflectieverlies RL (Return Loss)(gemiddeld):≥ 35 dB≥ 35 dB≥ 70 dB
Reflectieverlies RL (Return Loss ) (minimum):≥ 30 dB≥ 30 dB≥ 65 dB
Vezeltype:Multimode OM3Multimode OM4Singlemode OS2
(G.652.D)
Kleurcode vezels:in overeenstemming met IEC 60304in overeenstemming met IEC 60304in overeenstemming met IEC 60304
Kabelmantel:FR/LS0HFR/LS0HFR/LS0H
1 Verzwakking IL (Insertion Loss) wordt bepaald door de meest recente meetmethoden onder de EFL multimode excitatie voorwaarden (EFL = Encircled Flux Launch) bij 850 nm in overeenstemming met IEC 61280-4-1.

 
Conformiteit
MTP: IEC 61754-7, IEC 61755-3-31, IEC 611755-3-32 
 
Opmerkingen
Polariteit methoden: de lichtvoortplanting in de vezel is in overeenstemming met TIA-568-C.3 type A en type C
 
Omgevingsvoorwaarden
Halogeenvrij: in overeenstemming met 60754-1/-2
Rookdichtheid: in overeenstemming met IEC 61034-1/-2
Corrosiviteit van de gassen vrijgekomen tijdens de verbranding: in overeenstemming met IEC 60754-2
Brandgedrag: in overeenstemming met IEC 60332-1-2 en IEC 60332-3 Cat. C

MTP® and MTP Elite® zijn geregistreerde merken van US Conec.

Documentatie

ENDENLFRCNESIT
Productgegevensblad

Versies

Artikelnr.ArtikelMantelkleurMantel Ø [mm]Dwarsdruk blijvend [N]Dwarsdruk tijdelijk [N]TypeAantal stekkersVE
570641FO-DC Universal kabel MTP-MTP, 12F, OM3turquoise7.63000 N5000 NA1per meter
570651FO-DC Universal kabel MTP-MTP, 12F, OM4heidepaars7.63000 N5000 NA1per meter
570661FO-DC Universal kabel MTP-MTP, 12F, OS2 (G.652.D)geel7.63000 N5000 NA1per meter
570642FO-DC Universal kabel MTP-MTP, 2x 12F, OM3turquoise9.53000 N5000 NA2per meter
570662FO-DC Universal kabel MTP-MTP, 2x 12F, OS2 (G.652.D)geel9.53000 N5000 NA2per meter
570652FO-DC Universal kabel MTP-MTP, 2x 12F, OM4heidepaars9.53000 N5000 NA2per meter
570643FO-DC Universal kabel MTP-MTP, 4x 12F, OM3turquoise11.43000 N5000 NA4per meter
570653FO-DC Universal kabel MTP-MTP, 4x 12F, OM4heidepaars11.43000 N5000 NA4per meter
570663FO-DC Universal kabel MTP-MTP, 4x 12F, OS2 (G.652.D)geel11.43000 N5000 NA4per meter
570644FO-DC Universal kabel MTP-MTP, 12F, OM3turquoise7.63000 N5000 NC1per meter
570654FO-DC Universal kabel MTP-MTP, 12F, OM4heidepaars7.63000 N5000 NC1per meter
570664FO-DC Universal kabel MTP-MTP, 12F, OS2 (G.652.D)geel7.63000 N5000 NC1per meter
570645FO-DC Universal kabel MTP-MTP, 2x 12F, OM3turquoise9.53000 N5000 NC2per meter
570655FO-DC Universal kabel MTP-MTP, 2x 12F, OM4heidepaars9.53000 N5000 NC2per meter
570646FO-DC Universal kabel MTP-MTP, 4x 12F, OM3turquoise11.43000 N5000 NC4per meter
570656FO-DC Universal kabel MTP-MTP, 4x 12F, OM4heidepaars11.43000 N5000 NC4per meter
570665FO-DC Universal kabel MTP-MTP, 2x 12F, OS2 (G.652.D)geel9.53000 N5000 NC2per meter
570666FO-DC Universal kabel MTP-MTP, 4x 12F, OS2 (G.652.D)geel11.43000 N5000 NC4per meter

Aanverwante producten

FO-DCS modulaire subracks, 19“/4U

voor 12 FO-DCS inschuifmodules / frontplaten 3U/7HP

FO-DCS modulaire panelen, 19“/1U

voor 3 FO-DCS inschuifmodules / frontplaten 3U/7HP