High Density Patch Solution

HDPS modulair paneel, 19“/1U
voor 12 HDPS MTP cassettes

Stevige metalen behuizing met een bodem, deksel en een 19"/1U bevestiging aan de voorzijde.
Voorgemonteerd met 6 schuivende ondersteuningsramen – die elk met 2 voorgeconfectioneerde HDPS MTP-cassettes kunnen bestukt worden.
De uitklapbare...

HDPS MTP cassettes, 1x MTP op 6x LCD
voor HDPS modulair paneel

Behuizing in polycarbonaat (PC) met deksel in aluminium.
Aan de achterzijde hebben deze HDPS cassettes een MTP koppeling welke gerouteerd wordt naar de koppelingen aan de voorzijde (6 x LC duplex) met de hulp van een interne uitwaaiermodule...

HDPS adapterplaat, 4x MTP of MPO
voor HDPS modulair paneel
Open behuizing in polycarbonaat (PC)
Frontplaat uitgerust met 4 SC type MTP® of MPO adapters.
Eenvoudige invoering in het telescopisch ondersteuningsframe van het paneel. Het uitschuifbare frame en de geleiderhendel (aan de achterkant van de...
FO-DC Indoor kabels MTP-MTP, 12-144 vezels
voor het onderling verbinden van FO inschuifmodules

Compacte, metaalvrije kabelconstructie met FR/LS0H kabelmantel en met 12 tot 144 vezels.
Uitvoeringen voor OM4 of OS2 (G.652.D BLO) met de Euroklasse Dca zijn beschikbaar (OM3 en uitvoeringen met Cca of B2ca beschikbaar op aanvraag).
Etikette...

FO-DC universal kabels MTP-MTP, 12-48 vezels
voor het onderling verbinden van FO inschuifmodules

Compacte, metaalvrije kabelconstructie met FR/LS0H kabelmantel en met 12 tot 48 vezels.
Uitvoeringen voor OM3, OM4 of OS2 zijn beschikbaar.
Etikettering met zelfklevers aan beide uiteinden van de kabel.
De breakout lengtes van de individuele...

Hoogwaardige, ronde patchsnoeren met hoge prestaties, geassembleerd met LCD Uniboot-connectoren aan beide uiteinden.
Een geïntegreerde grendel voor snelle ontsluiting zorgt ervoor dat de gebruiker de polariteit (A naar A of A naar B) snel...
Hoogwaardige, ronde patchsnoeren met hoge prestaties, geassembleerd met LCD Uniboot-connectoren aan beide uiteinden.
Een geïntegreerde grendel voor snelle ontsluiting zorgt ervoor dat de gebruiker de polariteit (A naar A of A naar B) snel...
Hoogwaardige, ronde patchsnoeren met hoge prestaties, geassembleerd met LCD Uniboot-connectoren aan beide uiteinden.
Een geïntegreerde grendel voor snelle ontsluiting zorgt ervoor dat de gebruiker de polariteit (A naar A of A naar B) snel...
Hoogwaardige, ronde patchsnoeren met hoge prestaties, geassembleerd met LCD Uniboot-connectoren aan beide uiteinden.
Een geïntegreerde grendel voor snelle ontsluiting zorgt ervoor dat de gebruiker de polariteit (A naar A of A naar B) snel...
FO-DC patchsnoer MTP - MTP, G50/125 OM4
voor parallelle optische linken
Dunne, zeer flexibele patchsnoeren (ronde kabel, Ø 3,0 mm) met 12 vezels.
Lage brandlast door zijn halogeenvrije vlamvertragende LS0H mantel.
Uitvoeringen voor OM4 zijn beschikbaar met standaardlengtes tot 5 m (andere lengtes op aanvraag).
Eti...
FO-DC patchsnoer MTP - MTP, G50/125 OM3
voor parallelle optische linken
Dunne, zeer flexibele patchsnoeren (ronde kabel, Ø 3,0 mm) met 12 vezels.
Lage brandlast door zijn halogeenvrije vlamvertragende LS0H mantel.
Uitvoeringen voor OM3 zijn beschikbaar met standaardlengtes tot 5 m (andere lengtes op aanvraag).
Eti...