Multimode vezel, G50/125/250, OM5

geoptimaliseerd voor buiging

IEC 60793-2-10 Type A1-OM5b, ISO/IEC 11801 OM5, TIA/EIA 492AAAE

1 Kern (Core)
2 Optische mantel (Cladding)
3 Beschermende bekleding (Coating)

Beschrijving

Multimode vezel geoptimaliseerd voor buiging met verbeterde eigenschappen voor macrobuiging, bijzonder aanbevolen voor transmissies met hoog prestatievermogen in de 850-950 nm.
De geometrische, optische en mechanische eigenschappen voldoen aan of overschrijden alle relevante internationale normen.
Voor de bekabeling in gebouwen voor LAN backbones (campus en verticale bekabeling), evenals voor de bekabeling van datacentra.
Transmissiekarakteristieken
  Product parametersStandaard spec.
Golflengte[nm]85013008501300
Typische verzwakking (bekabeld)[dB/km]2.40.6  
Maximale verzwakking (bekabeld)[dB/km]2.70.73.01.5
OFL Bandbreedte volgens TIA/EIA 455-204 en IEC 60793-1-41[MHz x km]35005003500500
EMB Bandbreedte met hoog prestatievermogen volgens TIA/EIA 455-220A en IEC 60793-1-49[MHz x km]4700 4700 
Brekingsindex 1.4821.477  
Kenmerken macrobuiging
Buigradius 
[mm]
Aantal wikkelingen
(draaien)
Max. geïnduceerde demping 
[dB]
  850 nm1300 nm
37.5100≤ 0.5≤ 0.5
152≤ 0.1≤ 0.3
7.52≤ 0.2≤ 0.5
Geometrische en mechanische eigenschappen
Numerieke apertuur 0.200 +/- 0.015
Kern Ø[µm]50.0 +/- 2.5
Maximale Niet-Circulariteit van de Kern[%]5
Optische mantel Ø[µm]125.0 +/- 1.0
Maximale Niet-Circulariteit van de Optische Mantel[%]1.0
Maximale Afwijking Concentriciteit van Optische Mantel / Kern[µm]1.5
Maximale Afwijking Concentriciteit van de Beschermende Bekleding[µm]10
Beschermende Bekleding Ø[µm]242 +/- 5
Proefbelasting[kpsi]100
Maximale Link Lengtes
IEEE 802.3
series
 
Golflengte 
[nm]
Standaard link lengte
[m]
Uitleg
 
 
400GBASE-SR4.2850150> 550 m 10Gb/s-verbindingslengte vereist een maximale kabelverzwakking < 0,3 dB/km en totaal connectorverlies < 0,1 dB
400GBASE WDM850150

vezelspecificaties

ITU-T G.651.1, IEC 60793-2-10 Type A1-OM5b, ISO/IEC 11801-OM5, TIA/EIA-492AAAE

Documentatie

ENDENLFRCNESIT
Productgegevensblad

Versies

Artikelnr.

Aanverwante producten

Singlemode vezel, E9/125/250, OS2 / G.652.D BLO

met geringe verzwakking, geoptimaliseerd voor buiging

Singlemode vezel, E9/125/250, OS2 / G.652.D BLO200

met geringe verzwakking, geoptimaliseerd voor buiging, 200 µm