FO-DCS fanout kabels MTP-LCD, 12 vezels

voor het verbinden van actieve componenten

OM3, OM4, OS2

FO-DCS fanout kabelk, MTP-op-LCDU, 12 vezels

Beschrijving

Dunne, zeer flexibele fanout glasvezelkabels (ronde kabel, Ø 3,0 mm) met 12 vezels.
Lage brandlast door zijn halogeenvrije vlamvertragende LS0H mantel.
Uitvoeringen voor OM3, OM4 en OS2 zijn beschikbaar met een standaardlengte van 2,5 m (andere lengtes op aanvraag).
De standard polarisatiemodi kunnen van het type A of C zijn.
Etikettering met zelfklevers aan beide uiteinden van de kabel.
De breakout opsplitsing is uitgevoerd met een dunne behuizing voor de opsplitsing.
De uitgewaaierde individuele kabels (Ø 2,2 mm), uitgerust met LCD Uniboot (LCDU) stekkers, zijn genummerd (1 - 6).
De uitgewaaierde individuele kabels kunnen gegradeerd in de lengte of in gelijke lengte besteld worden.
Project-specifieke assemblages zijn beschikbaar op aanvraag.

OM3, OM4 en OS2 MTP®-op-LCD fanout kabels zijn geschikt voor alle toepassingen met hoge prestaties in een datacentrum omgeving.
De verbinding tussen de zes duplex-poorten en de parallelle optische poort maakt een snelle en ruimtebesparende bekabeling mogelijk van de actieve componenten, zoals routers, switches, servers en opslagsystemen.
De FO-DCS fanout kabels worden geassembleerd met een top-kwaliteit en garanderen optimale waarden voor de optische prestaties (IL/RL).

FO-DCS fanout kabel (FR/LS0H) met 12 vezels OM3, OM4 of OS2 (G.652.D).
Hoogwaardige connectoren MTP Elite en LCD Uniboot worden gemonteerd aan elk uiteinde.
Etikettering met zelfklevers aan beide kabeluiteinden.
Test rapporten (IL/RL) voor alle connectoren.

TYPEOM3OM4OS2 LC-PC
Aantal vezels:12 vezels12 vezels12 vezels
Vezeltype:MM 50/125
OM3
MM 50/125
OM4
SM 9/125
G.652.D OS2
Kleurcode vezels:IEC 60304IEC 60304IEC 60304
 
Individuele kabels (kant A)
 
 
  
Connector:1x MTP
zonder pinnen
1x MTP
zonder pinnen
1x MTP
zonder pinnen
Ferrule type,
polijsting:
Elite PC 0°Elite PC 0°Elite APC 8°
Verzwakking IL (Insertion Loss) (gemiddeld):0.15 dB10.15 dB10.1 dB
Verzwakking IL (Insertion Loss) (maximum):≤ 0.3 dB1≤ 0.3 dB1≤ 0.3 dB
Reflectieverlies RL (Return Loss) (gemiddeld):35 dB35 dB70 dB
Reflectieverlies RL (Return Loss ) (minimum):≥ 30 dB≥ 30 dB≥ 65 dB
Kleur behuizing 
(MTP):
turkooismagentamosterd
Kabeldiameter:1x 3.0 mm1x 3.0 mm1x 3.0 mm
 
Individuele kabels (kant B)
 
 
  
Connector type,
polijsting:
6 x LCDU 
PC 0°
6 x LCDU 
PC 0°
6 x LCDU 
PC 0°
Ferrule:zirkonia (ZrO2)zirkonia (ZrO2)zirkonia (ZrO2)
Verzwakking IL (Insertion Loss) (gemiddeld):≤ 0.1 dB1≤ 0.1 dB1≤ 0.1 dB
Verzwakking IL (Insertion Loss) (maximum):≤ 0.25 dB1≤ 0.25 dB1≤ 0.25 dB
Reflectieverlies RL (Return Loss) (gemiddeld):40 dB40 dB40 dB
Reflectieverlies RL (Return Loss ) (minimum):≥ 35 dB≥ 35 dB≥ 35 dB
Kleur behuizing 
(LCDU):
beigebeigeblauw
Individuele kabeldiameter:6x 2.2 mm6x 2.2 mm6x 2.2 mm
1 Verzwakking IL (Insertion Loss) wordt bepaald door de meest recente meetmethoden onder de EFL multimode excitatie voorwaarden (EFL = Encircled Flux Launch) bij 850 nm in overeenstemming met IEC 61280-4-1.

 
Conformiteit 
MTP: IEC 61754-7, IEC 61755-3-31, IEC 611755-3-32
LC: IEC 61754-20
 
Opmerkingen  
Polariteit methoden: de lichtvoortplanting in de vezel is overeenkomstig TIA-568-C.3 type A en type C
 
Omgevingsvoorwaarden 
Halogeenvrij: in overeenstemming met 60754-1
Rookdichtheid: in overeenstemming met IEC 61034
Corrosiviteit van de gassen vrijgekomen tijdens de verbranding: in overeenstemming met IEC 60754-2
Brandgedrag: in overeenstemming met IEC 60332-1-2 en IEC 60332-3-22 Cat. A

MTP® is een geregistreerde merk van US Conec.

Documentatie

ENDENLFRCNESIT
Productgegevensblad

Versies

Artikelnr.ArtikelMantelkleurLengte [m]Type
571201FO-DCS fanout kabel MTP/f-LCDU, 12F, OM3, gegradeerd in lengteturkoois2.5 mA
571202FO-DCS fanout kabel MTP/f-LCDU, 12F, OM3, gelijke lengteturkoois2.5 mA
571203FO-DCS fanout kabel MTP/f-LCDU, 12F, OM4, gegradeerd in lengteheidepaars2.5 mA
571204FO-DCS fanout kabel MTP/f-LCDU, 12F, OM4, gelijke lengteheidepaars2.5 mA
571206FO-DCS fanout kabel MTP/f-LCDU, 12F, OS2 (G.652.D), gelijke lengtegeel2.5 mA
571205FO-DCS fanout kabel MTP/f-LCDU, 12F, OS2 (G.652.D), gegradeerd in lengtegeel2.5 mA
571211FO-DCS fanout kabel MTP/f-LCDU, 12F, OM3, gegradeerd in lengteturkoois2.5 mC
571212FO-DCS fanout kabel MTP/f-LCDU, 12F, OM3, gelijke lengteturkoois2.5 mC
571213FO-DCS fanout kabel MTP/f-LCDU, 12F, OM4, gegradeerd in lengteheidepaars2.5 mC
571214FO-DCS fanout kabel MTP/f-LCDU, 12F, OM4, gelijke lengteheidepaars2.5 mC
571215FO-DCS fanout kabel MTP/f-LCDU, 12F, OS2 (G.652.D), gegradeerd in lengtegeel2.5 mC
571216FO-DCS fanout kabel MTP/f-LCDU, 12F, OS2 (G.652.D), gelijke lengtegeel2.5 mC

Aanverwante producten

FO-DCS modulaire subracks, 19“/4U

voor 12 FO-DCS inschuifmodules / frontplaten 3U/7HP

FO-DCS modulaire panelen, 19“/1U

voor 3 FO-DCS inschuifmodules / frontplaten 3U/7HP