FO-DCS 3U/7HP las-inschuifmodules, 6x LCD

voor FO-DCS modulaire subracks / panelen

met 1x 12 pigtails OM3, OM4, OS2 en 6 LCD adapters

Hoogwaardige FO-DCS las-inschuifmodules, 12F, 3U/7HP

Beschrijving

Behuizing in polycarbonaat (PC) met zijpanelen met perspassing en een frontplaat in polycarbonaat (zwart) of in aluminium (3U / 7HP).
Uitgerust met 1 lascassette voor 12 vezels.
De lascassette heeft een reserve voor het lassen aan beide zijden (kabel / pigtail), een laskam en een trekontlasting.
De zwarte PC frontplaten beschikken over etiketstroken aan beide zijden van de LCD poorten voor klantspecifieke afdrukken. Vastgemaakt met twee gekartelde schroeven (niet verliesbaar).
Er is een aparte verdeeldoos beschikbaar voor de verdeling van kabels met vezelbundels met losse buis (loose tube) of voor het opbergen van overtollige kabellengte.

FO-DCS las-inschuifmodules zijn geschikt voor alle toepassingen met hoge prestaties met duplex signalen, in het bijzonder voor de datacentrumomgeving.
Zij worden modulair ingezet in FO-DCS modulaire panelen (19”/1U) of in FO-DCS modulaire subracks (19”/3U, 19”/4U).
Zij worden gebruikt voor het aansluiten van glasvezelkabels welke ter plaatse gelast worden.
Een pakkingsdichtheid tot 144 vezels op 3U kan worden bereikt met deze inschuifmodules.
Dank zij een montage van top-kwaliteit worden optimale waarden voor de optische prestaties (IL / RL) gegarandeerd.

Behuizing met frontplaat, uitgerust met 6 LC duplex adapters (keramische geleidingshulzen).
Achterplaat voorzien van één M12 kabeldoorvoer.
1 lascassette met deksel en laskam voor 12 vezels.
1 pigtail set (1.3 m), 12x LC (keramische ferrules).

Materiaal:Polycarbonaat (PC)
Frontplaat:Polycarbonaat of aluminium
Kleur frontplaat:Zwart (PC) of aluminium, geanodiseerd
Afmetingen:3U/7HP, B x H x D: 35 x 129 x 180 mm (zonder koppelingen)
Aansluitcapaciteit:6 LC Duplex poorten (12 vezels)
Uitrusting:Volledig uitgerust
TYPEOM3OM4OS2 LC-PCOS2 LC-APC
Aansluitcapaciteit:12 vezels12 vezels12 vezels12 vezels
Connectoren (voorzijde):12x LC 
PC 0°
12x LC 
PC 0°
12x LC 
PC 0°
12x LC 
APC 8°
Ferrules:zirkonia (ZrO2)zirkonia (ZrO2)zirkonia (ZrO2)zirkonia (ZrO2)
Verzwakking IL (Insertion Loss) (gemiddeld):≤ 0.1 dB1≤ 0.1 dB1≤ 0.1 dB≤ 0.1 dB
Verzwakking IL (Insertion Loss) (maximum):≤ 0.25 dB1≤ 0.25 dB1≤ 0.25 dB≤ 0.25 dB
Reflectieverlies RL (Return Loss)  (gemiddeld):≥ 40 dB≥ 40 dB≥ 40 dB≥ 75 dB
Reflectieverlies RL (Return Loss ) (minimum):≥ 35 dB≥ 35 dB≥ 35 dB≥ 65 dB
Connectortype:6x LC Duplex6x LC Duplex6x LC Duplex6x LC Duplex
Geleidingshulzen (Sleeves):zirkonia (ZrO2)zirkonia (ZrO2)zirkonia (ZrO2)zirkonia (ZrO2)
Kleur behuizing:turkooisheidepaarsblauwgroen
Materiaal behuizing:polymeerpolymeerpolymeerpolymeer
Stofkap (duplex):transparanttransparanttransparanttransparant
Pigtail set l = 1.3 m (12 vezels):1 set1 set1 set1 set
Kleurcode vezels:IEC 60304IEC 60304IEC 60304IEC 60304

1 Verzwakking IL (Insertion Loss) wordt bepaald door de meest recente meetmethoden onder de EFL multimode excitatie voorwaarden (EFL = Encircled Flux Launch) bij 850 nm in overeenstemming met IEC 61280-4-1.

 
Conformiteit
LC: IEC 61754-20
 
Opmerkingen
Bescherming laser: Clips (metaal) voor de bescherming van de LCD laser kunnen optioneel worden verkregen en kunnen achteraf ingebouwd worden.
Als hoogwaardig patchsnoer raden wij het FO-DCS LCD Uniboot patchsnoer aan.

Documentatie

ENDENLFRCNESIT
Productgegevensblad

Versies

Artikelnr.ArtikelFront panelKleurVE
571536FO-DCS 3U/7HP las-inschuifmodule, 6x LCD, OM3PC, zwartzwart1 stk.
571537FO-DCS 3U/7HP las-inschuifmodule, 6x LCD, OM4PC, zwartzwart1 stk.
571538FO-DCS 3U/7HP las-inschuifmodule, 6x LCD/PC, OS2 (G.652.D)PC, zwartzwart1 stk.
571539FO-DCS 3U/7HP las-inschuifmodule, 6x LCD/APC, OS2 (G.652.D)PC, zwartzwart1 stk.
571637FO-DCS 3U/7HP las-inschuifmodule, 6x LCD, OM4Al, geanodiseerdzwart1 stk.
571636FO-DCS 3U/7HP las-inschuifmodule, 6x LCD, OM3Al, geanodiseerdzwart1 stk.
571638FO-DCS 3U/7HP las-inschuifmodule, 6x LCD/PC, OS2 (G.652.D)Al, geanodiseerdzwart1 stk.
571639FO-DCS 3U/7HP las-inschuifmodule, 6x LCD/APC, OS2 (G.652.D)Al, geanodiseerdzwart1 stk.

Aanverwante producten

FO-DCS modulaire subracks, 19“/4U

voor 12 FO-DCS inschuifmodules / frontplaten 3U/7HP

FO-DCS modulaire panelen, 19“/1U

voor 3 FO-DCS inschuifmodules / frontplaten 3U/7HP