Datwyler Data Centre Solution

FO-DCS modulaire subracks, 19“/4U
920908voor 12 FO-DCS inschuifmodules / frontplaten 3U/7HP
1613416134
920903

Stevige aluminium behuizing met zijpanelen en een 19"/3U bevestiging aan de voorzijde.
Voorgemonteerd met horizontale 84HP geleiderails om een maximum van twaalf 3U/7HP FO-DCS inschuifmodules of FO-DCS frontplaten op te nemen.
De...

FO-DCS modulaire panelen, 19“/1U
915496voor 3 FO-DCS inschuifmodules / frontplaten 3U/7HP
1915319153
915492

Stevige aluminium behuizing met een bodem, zijpanelen en een 19"/1U bevestiging aan de voorzijde.
Voorgemonteerd om een maximum van drie 3U/7HP FO-DCS inschuifmodules of frontplaten op te nemen.
Drie steunrails voor kabels voor de...

FO-DCS compact breakout panelen, 19“/1U
915510met 12 of 24 LCQ adapters
1317713177
915583

Stevige aluminium behuizing met een bodem, zijpanelen en een 19"/1U bevestiging aan de voorzijde.
Voorgemonteerd met 12 of 24 LC Quad adapters.
Aan de voorzijde bieden de panelen 24 duplex poorten (48 vezels) of 48 duplex poorten (96...

FO-DCS compacte panelen, 19“/1U
915547met MTP-LCQ voormontage
1614716147
915621

Stevige aluminium behuizing met een bodem, zijpanelen en een 19"/1U bevestiging aan de voorzijde.
Voorgemonteerd met 4 of 8 MTP koppelingen (achteraan), 4 of 8 MTP-op-LC uitwaaiermodules (met hoog prestatievermogen) en 12 of 24 LC quad...

FO-DCS 3U/7HP MTP inschuifmodules, 1x MTP op 6x LCD
911824voor FO-DCS modulaire subracks / panelen
1311913119
911819

Behuizing in polycarbonaat (PC) met zijpanelen met perspassing (verzegeld) en een frontplaat in polycarbonaat (zwart) of in aluminium (1U / 7HP).
Aan de achterzijde hebben deze FO-DCS inschuifmodules een MTP koppeling welke gerouteerd...

FO-DCS 3U/7HP BO inschuifmodules, 6x LCD
912739voor FO-DCS modulaire subracks / panelen
1301313013
912735

Open behuizing in polycarbonaat (PC) en een frontplaat 3U / 7HP in polycarbonaat (zwart).
De radiusbegrenzer aan achterzijde en de geïntegreerde clips verzekeren een eenvoudige en veilige behandeling van de voorgeconfectioneerde...

FO-DCS 3U/7HP las-inschuifmodules, 6x LCD
912008voor FO-DCS modulaire subracks / panelen
1304513045
912003

Behuizing in polycarbonaat (PC) met zijpanelen met perspassing en een frontplaat in polycarbonaat (zwart) of in aluminium (3U / 7HP).
Uitgerust met 1 lascassette voor 12 vezels.
De lascassette heeft een reserve voor het lassen aan beide...

FO-DCS 3U/7HP MTP inschuifmodules, 1x MTP op 6x LSH-C/APC
912079voor FO-DCS modulaire subracks / panelen
1304013040
912074

Behuizing in polycarbonaat (PC) met zijpanelen met perspassing (verzegeld) en een frontplaat in polycarbonaat (zwart) of in aluminium (1U/7HP).
Aan de achterzijde hebben deze FO-DCS inschuifmodules een MTP koppeling welke gerouteerd...

FO-DCS 3U/7HP MTP inschuifmodules, 2x MTP op 6x LCQ
911857voor FO-DCS modulaire subracks / panelen
1311813118
911930

Behuizing in polycarbonaat (PC) met zijpanelen met perspassing (verzegeld) en een frontplaat in polycarbonaat (zwart) of in aluminium (1U/7HP).
Aan de achterzijde hebben deze FO-DCS inschuifmodules twee MTP koppelingen welke gerouteerd...

FO-DCS 3U/7HP BO inschuifmodules, 6x LCQ
912781voor FO-DCS modulaire subracks / panelen
1301213012
912777

Open behuizing in polycarbonaat (PC) en een frontplaat 3U / 7HP in polycarbonaat (zwart).
De radiusbegrenzer aan achterzijde en de geïntegreerde clips verzekeren een eenvoudige en veilige behandeling van de voorgeconfectioneerde...

FO-DCS 3U/7HP las-inschuifmodules,  6x LCQ
912046voor FO-DCS modulaire subracks / panelen
1304413044
912041

Behuizing in polycarbonaat (PC) met zijpanelen met perspassing en een frontplaat in polycarbonaat (zwart) of in aluminium (3U/7HP).
Uitgerust met 2 lascassettes voor 12 vezels per cassette.
De lascassettes hebben een reserve voor het...

FO-DCS 3U/7HP BO inschuifmodules, 6x MTP (type A)
925602voor FO-DCS modulaire subracks / panelen
1301113011
925598

Open behuizing in polycarbonaat (PC) en een frontplaat 3U / 7HP in polycarbonaat (zwart).
De radiusbegrenzer aan achterzijde en de geïntegreerde clips verzekeren een eenvoudige en veilige behandeling van de voorgeconfectioneerde...

FO-DCS 3U/7HP BO inschuifmodules, 6x MTP Duplex (type A)
912787voor FO-DCS modulaire subracks / panelen
1301013010
912783

Open behuizing in polycarbonaat (PC) en een frontplaat 3U / 7HP in polycarbonaat (zwart).
De radiusbegrenzer aan achterzijde en de geïntegreerde clips verzekeren een eenvoudige en veilige behandeling van de voorgeconfectioneerde...

FO-DCS 3U/7HP converter inschuifmodules, 2x MTP op 3x MTP
912829voor FO-DCS modulaire subracks / panelen
1320813208
912825

Behuizing in polycarbonaat (PC) met zijpanelen met perspassing (verzegeld) en een frontplaat in polycarbonaat (zwart).
Aan de achterzijde hebben deze FO-DCS converter inschuifmodules twee MTP koppelingen welke gerouteerd worden naar de...

FO-DCS 3U/7HP speedconverter inschuifmodules, 2x MTP op 6x LCQ
912871voor FO-DCS modulaire subracks / panelen
1330013300
912867

Behuizing in polycarbonaat (PC) met zijpanelen met perspassing (verzegeld) en een frontplaat in polycarbonaat (zwart).
Aan de achterzijde hebben deze FO-DCS converter inschuifmodules twee MTP® koppelingen welke gerouteerd worden naar...

FO-DCS MTP frontplaten, 3U/7HP
911969voor FO-DCS modulaire subracks / panelen
1312013120
911964

Frontplaten in polycarbonaat (PC) of in aluminium, (3U/7HP).
De PC frontplaten beschikken over etiketstroken aan beide zijden van de MTP poorten voor klantspecifieke afdrukken.
Vastgemaakt met twee gekartelde schroeven (niet...

CU-DCS 3U/7HP inschuifmodules, 6x RJ45
897380voor FO-DCS modulaire subracks / panelen
1303913039
897451

3U/7HP inschuifmodules voor 6 RJ45 Keystone modules.
Zij worden modulair ingezet in FO-DCS modulaire panelen (19”/1U) of in FO-DCS modulaire subracks (19”/3U, 19”/4U).
Een pakkingsdichtheid tot 72 aansluitingen op 3U kan worden bereikt...

FO-DCS verdelerdozen voor bundels met losse buis
896347voor FO-DCS las-inschuifmodules
1303013030
896343

De dozen in kunststof zijn verkrijgbaar in twee maten (type 1 en type 2).
De FO kabels met bundels met losse buis (loose tube) komen binnen via kabelwartels met schroefdraad (M20 / M25).
De enkelvoudige bundels met losse buis (loose...

FO-DCS rangeerpanelen, 19“/1U
9159666 elementen voor kabelgeleiding, afneembare frontplaat
1304613046
915962

Het 19“/1U rangeerpaneel is beschikbaar in 3 uitvoeringen:
- alle zes elementen voor kabelgeleiding met geleiding naar rechts
- alle zes elementen voor kabelgeleiding met geleiding naar links
- drie elementen voor...

FO-DCS rangeerpaneel, 19“/1U
9356876 elementen voor kabelgeleiding, uitklapbare frontplaat
935557935557
935683

FO-DCS rangeerpaneel, 19”/1U, aluminium, zwart, uitgerust met 6 elementen voor kabelgeleiding van patchsnoeren en met een frontplaat welke klapbaar is zonder gebruik te maken van gereedschap.
Plateau met vier openingen voor...

FO-DCS Indoor kabels MTP-MTP, 12-144 vezels
938710voor het onderling verbinden van FO-DCS inschuifmodules
938678938678
938706

Compacte, metaalvrije kabelconstructie met FR/LS0H kabelmantel en met 12 tot 144 vezels.
Uitvoeringen voor OM4 of OS2 (G.652.D BLO) met de Euroklasse Dca zijn beschikbaar (OM3 en uitvoeringen met Cca of B2ca beschikbaar op aanvraag).
Et...

FO-DCS universal kabels MTP-MTP, 12-48 vezels
918841voor het onderling verbinden van FO-DCS inschuifmodules
1915019150
918837

Compacte, metaalvrije kabelconstructie met FR/LS0H kabelmantel en met 12 tot 48 vezels.
Uitvoeringen voor OM3, OM4 of OS2 zijn beschikbaar.
Etikettering met zelfklevers aan beide uiteinden van de kabel.
De breakout lengtes van de...

FO-DCS fanout kabels MTP-LCD, 12 vezels
917503voor het verbinden van actieve componenten
1304713047
917498

Dunne, zeer flexibele fanout glasvezelkabels (ronde kabel, Ø 3,0 mm) met 12 vezels.
Lage brandlast door zijn halogeenvrije vlamvertragende LS0H mantel.
Uitvoeringen voor OM3, OM4 en OS2 zijn beschikbaar met een standaardlengte van 2,5 m...

FO-DCS fanout kabels MTP-LCD, 8 vezels
917542voor de toewijzing van 100G op 4x 25G of 40G op 4x 10G
441211441211
917538

Thin, very flexible fibre-optic fanout cable (round cable, Ø 3.0 mm) with eight fibres.
Low fire load due to its halogen-free flame-retardant LS0H sheath.
OM4 and OS2 versions are available with 2.5 m standard length (other lengths on...

FO-DCS patchsnoeren LCD-LCD, 2 vezels
917691Hoog prestatievermogen
1612916129
917687

Compact kabelontwerp met FR/LS0H kabelmantel (Ø 2,2 mm) en 2 vezels.
Uitvoeringen voor OM3, OM4 en OS2 (G.652.D) zijn beschikbaar met standaardlengtes tot 10 m (G.657.A1 of G.657.A2 en andere lengtes op aanvraag).
De patchsnoeren kunnen...

FO-DCS patchsnoeren MTP-MTP, 12 vezels
918039voor parallelle optische linken
1915119151
918034

Dunne, zeer flexibele patchsnoeren (ronde kabel, Ø 3,0 mm) met 12 vezels.
Lage brandlast door zijn halogeenvrije vlamvertragende LS0H mantel.
Uitvoeringen voor OM3 en OM4 zijn beschikbaar met standaardlengtes tot 5 m (andere lengtes op...