Datwyler Data Centre Solution (DCS)

FO-DCS modulaire subracks, 19“/4U
voor 12 FO-DCS inschuifmodules / frontplaten 3U/7HP
Sturdy aluminium housing with side panels and front 19"/3U mounting brackets.
Pre-assembled with horizontal 84HP guide rails to take a maximum of twelve 3U/7HP FO-DCS plug-in modules or front plates.
The extractable excess cable length tray...
FO-DCS modulaire panelen, 19“/1U
voor 3 FO-DCS inschuifmodules / frontplaten 3U/7HP
Sturdy aluminium housing with base, side panels and front 19"/1U mounting brackets.
Pre-assembled to take a maximum of three 3U/7HP FO-DCS plug-in modules or front plates.
3 cable support rails for the back side cable entries are enclosed...
FO-DCS compact breakout panelen, 19“/1U
met 12 of 24 LCQ adapters
Sturdy aluminium housing with base, side panels and front 19"/1U mounting.
Pre-assembled with 12 or 24 LC Quad adapters.
At the front the panels provide 24 duplex ports (48 fibres) or 48 duplex ports (96 fibres).
FO-DCS compacte panelen, 19“/1U
met MTP-LCQ voormontage
Sturdy aluminium housing with base, side panels, cover and front 19"/1U mounting.
Pre-assembled with 4 or 8 MTP couplers (rear side), 4 or 8 MTP-on-LC (high performance) module fanouts and 12 or 24 LC quad adapters (front side).
At the front...
FO-DCS 3U/7HP MTP inschuifmodules, 1x MTP op 6x LCD
voor FO-DCS modulaire subracks / panelen

Behuizing in polycarbonaat (PC) met zijpanelen met perspassing (verzegeld) en een frontplaat in polycarbonaat (zwart) of in aluminium (1U / 7HP).
Aan de achterzijde hebben deze FO-DCS inschuifmodules een MTP koppeling welke gerouteerd wordt...

FO-DCS 3U/7HP BO inschuifmodules, 6x LCD
voor FO-DCS modulaire subracks / panelen

Open behuizing in polycarbonaat (PC) en een frontplaat 3U / 7HP in polycarbonaat (zwart).
De radiusbegrenzer aan achterzijde en de geïntegreerde clips verzekeren een eenvoudige en veilige behandeling van de voorgeconfectioneerde individuele...

FO-DCS 3U/7HP BO inschuifmodules, 6x LCD
voor FO-DCS modulaire subracks / panelen

Open behuizing in polycarbonaat (PC) en een frontplaat 3U / 7HP in polycarbonaat (zwart).
De radiusbegrenzer aan achterzijde en de geïntegreerde clips verzekeren een eenvoudige en veilige behandeling van de voorgeconfectioneerde individuele...

FO-DCS 3U/7HP las-inschuifmodules, 6x LCD
voor FO-DCS modulaire subracks / panelen

Behuizing in polycarbonaat (PC) met zijpanelen met perspassing en een frontplaat in polycarbonaat (zwart) of in aluminium (3U / 7HP).
Uitgerust met 1 lascassette voor 12 vezels.
De lascassette heeft een reserve voor het lassen aan beide...

FO-DCS 3U/7HP MTP inschuifmodules, 1x MTP op 6x LSH-C/APC
voor FO-DCS modulaire subracks / panelen

Behuizing in polycarbonaat (PC) met zijpanelen met perspassing (verzegeld) en een frontplaat in polycarbonaat (zwart) of in aluminium (1U/7HP).
Aan de achterzijde hebben deze FO-DCS inschuifmodules een MTP koppeling welke gerouteerd wordt...

FO-DCS 3U/7HP MTP inschuifmodules, 2x MTP op 6x LCQ
voor FO-DCS modulaire subracks / panelen

Behuizing in polycarbonaat (PC) met zijpanelen met perspassing (verzegeld) en een frontplaat in polycarbonaat (zwart) of in aluminium (1U/7HP).
Aan de achterzijde hebben deze FO-DCS inschuifmodules twee MTP koppelingen welke gerouteerd...

FO-DCS 3U/7HP BO inschuifmodules, 6x LCQ
voor FO-DCS modulaire subracks / panelen

Open behuizing in polycarbonaat (PC) en een frontplaat 3U / 7HP in polycarbonaat (zwart).
De radiusbegrenzer aan achterzijde en de geïntegreerde clips verzekeren een eenvoudige en veilige behandeling van de voorgeconfectioneerde individuele...

FO-DCS 3U/7HP las-inschuifmodules,  6x LCQ
voor FO-DCS modulaire subracks / panelen

Behuizing in polycarbonaat (PC) met zijpanelen met perspassing en een frontplaat in polycarbonaat (zwart) of in aluminium (3U/7HP).
Uitgerust met 2 lascassettes voor 12 vezels per cassette.
De lascassettes hebben een reserve voor het lassen...

FO-DCS 3U/7HP BO inschuifmodules, 6x MTP (type A)
voor FO-DCS modulaire subracks / panelen

Open behuizing in polycarbonaat (PC) en een frontplaat 3U / 7HP in polycarbonaat (zwart).
De radiusbegrenzer aan achterzijde en de geïntegreerde clips verzekeren een eenvoudige en veilige behandeling van de voorgeconfectioneerde individuele...

FO-DCS 3U/7HP BO inschuifmodules, 6x MTP Duplex (type A)
voor FO-DCS modulaire subracks / panelen

Open behuizing in polycarbonaat (PC) en een frontplaat 3U / 7HP in polycarbonaat (zwart).
De radiusbegrenzer aan achterzijde en de geïntegreerde clips verzekeren een eenvoudige en veilige behandeling van de voorgeconfectioneerde individuele...

FO-DCS 3U/7HP converter inschuifmodules, 2x MTP op 3x MTP
voor FO-DCS modulaire subracks / panelen

Behuizing in polycarbonaat (PC) met zijpanelen met perspassing (verzegeld) en een frontplaat in polycarbonaat (zwart).
Aan de achterzijde hebben deze FO-DCS converter inschuifmodules twee MTP koppelingen welke gerouteerd worden naar de...

FO-DCS 3U/7HP speedconverter inschuifmodules, 2x MTP op 6x LCQ
voor FO-DCS modulaire subracks / panelen

Behuizing in polycarbonaat (PC) met zijpanelen met perspassing (verzegeld) en een frontplaat in polycarbonaat (zwart).
Aan de achterzijde hebben deze FO-DCS converter inschuifmodules twee MTP® koppelingen welke gerouteerd worden naar de...

FO-DCS MTP frontplaten, 3U/7HP
voor FO-DCS modulaire subracks / panelen

Frontplaten in polycarbonaat (PC) of in aluminium, (3U/7HP).
De PC frontplaten beschikken over etiketstroken aan beide zijden van de MTP poorten voor klantspecifieke afdrukken.
Vastgemaakt met twee gekartelde schroeven (niet verliesbaar).
Elke...

CU-DCS 3U/7HP inschuifmodules, 6x RJ45
voor FO-DCS modulaire subracks / panelen

3U/7HP inschuifmodules voor 6 RJ45 Keystone modules.
Zij worden modulair ingezet in FO-DCS modulaire panelen (19”/1U) of in FO-DCS modulaire subracks (19”/3U, 19”/4U).
Een pakkingsdichtheid tot 72 aansluitingen op 3U kan worden bereikt met...

FO-DCS verdelerdozen voor bundels met losse buis
voor FO-DCS las-inschuifmodules

De dozen in kunststof zijn verkrijgbaar in twee maten (type 1 en type 2).
De FO kabels met bundels met losse buis (loose tube) komen binnen via kabelwartels met schroefdraad (M20 / M25).
De enkelvoudige bundels met losse buis (loose tube)...

FO-DCS rangeerpanelen, 19“/1U
6 elementen voor kabelgeleiding, afneembare frontplaat

Het 19“/1U rangeerpaneel is beschikbaar in 3 uitvoeringen:
- alle zes elementen voor kabelgeleiding met geleiding naar rechts
- alle zes elementen voor kabelgeleiding met geleiding naar links
- drie elementen voor kabelgeleiding met geleiding...

FO-DCS rangeerpaneel, 19“/1U
6 elementen voor kabelgeleiding, uitklapbare frontplaat

FO-DCS rangeerpaneel, 19”/1U, aluminium, zwart, uitgerust met 6 elementen voor kabelgeleiding van patchsnoeren en met een frontplaat welke klapbaar is zonder gebruik te maken van gereedschap.
Plateau met vier openingen voor kabeldoorvoering.
...

FO-DC Indoor kabels MTP-MTP, 12-144 vezels
voor het onderling verbinden van FO inschuifmodules

Compacte, metaalvrije kabelconstructie met FR/LS0H kabelmantel en met 12 tot 144 vezels.
Uitvoeringen voor OM4 of OS2 (G.652.D BLO) met de Euroklasse Dca zijn beschikbaar (OM3 en uitvoeringen met Cca of B2ca beschikbaar op aanvraag).
Etikette...

FO-DC universal kabels MTP-MTP, 12-48 vezels
voor het onderling verbinden van FO inschuifmodules

Compacte, metaalvrije kabelconstructie met FR/LS0H kabelmantel en met 12 tot 48 vezels.
Uitvoeringen voor OM3, OM4 of OS2 zijn beschikbaar.
Etikettering met zelfklevers aan beide uiteinden van de kabel.
De breakout lengtes van de individuele...

FO-DCS fanout kabels MTP-LCD, 12 vezels
voor het verbinden van actieve componenten

Dunne, zeer flexibele fanout glasvezelkabels (ronde kabel, Ø 3,0 mm) met 12 vezels.
Lage brandlast door zijn halogeenvrije vlamvertragende LS0H mantel.
Uitvoeringen voor OM3, OM4 en OS2 zijn beschikbaar met een standaardlengte van 2,5 m...

FO-DCS fanout kabels MTP-LCD, 8 vezels
voor de toewijzing van 100G op 4x 25G of 40G op 4x 10G

Thin, very flexible fibre-optic fanout cable (round cable, Ø 3.0 mm) with eight fibres.
Low fire load due to its halogen-free flame-retardant LS0H sheath.
OM4 and OS2 versions are available with 2.5 m standard length (other lengths on...

Compact kabelontwerp met FR/LS0H kabelmantel (Ø 2,0 mm) en 2 vezels.
Uitvoeringen voor OS2 (G.652.D) zijn beschikbaar met standaardlengtes tot 10 m (G.657.A1 of G.657.A2 en andere lengtes op aanvraag).
De patchsnoeren kunnen uitgevoerd zijn...
Compact kabelontwerp met FR/LS0H kabelmantel (Ø 2,0 mm) en 2 vezels.
Uitvoeringen voorOS2 (G.652.D) zijn beschikbaar met standaardlengtes tot 10 m (G.657.A1 of G.657.A2 en andere lengtes op aanvraag).
De patchsnoeren kunnen uitgevoerd zijn...
Compact kabelontwerp met FR/LS0H kabelmantel (Ø 2,0 mm) en 2 vezels.
Uitvoeringen voor OS2 (G.652.D) zijn beschikbaar met standaardlengtes tot 10 m (G.657.A1 of G.657.A2 en andere lengtes op aanvraag).
De patchsnoeren kunnen uitgevoerd zijn...
Compact kabelontwerp met FR/LS0H kabelmantel (Ø 2,0 mm) en 2 vezels.
Uitvoeringen voor OM3 zijn beschikbaar met standaardlengtes tot 10 m (andere lengtes op aanvraag).
De patchsnoeren kunnen uitgevoerd zijn met rechte polariteit (A naar A) of...
Compact kabelontwerp met FR/LS0H kabelmantel (Ø 2,0 mm) en 2 vezels.
Uitvoeringen voorOM4 zijn beschikbaar met standaardlengtes tot 10 m (andere lengtes op aanvraag).
De patchsnoeren kunnen uitgevoerd zijn met rechte polariteit (A naar A) of...
FO-DC patchsnoer MTP - MTP, G50/125 OM4
voor parallelle optische linken
Dunne, zeer flexibele patchsnoeren (ronde kabel, Ø 3,0 mm) met 12 vezels.
Lage brandlast door zijn halogeenvrije vlamvertragende LS0H mantel.
Uitvoeringen voor OM4 zijn beschikbaar met standaardlengtes tot 5 m (andere lengtes op aanvraag).
Eti...
FO-DC patchsnoer MTP - MTP, G50/125 OM3
voor parallelle optische linken
Dunne, zeer flexibele patchsnoeren (ronde kabel, Ø 3,0 mm) met 12 vezels.
Lage brandlast door zijn halogeenvrije vlamvertragende LS0H mantel.
Uitvoeringen voor OM3 zijn beschikbaar met standaardlengtes tot 5 m (andere lengtes op aanvraag).
Eti...