CU 7000 4P Home

Datakabel, S/FTP, Categorie 7, AWG26, Euroklasss Dca

tot maximaal 60 m lengte

 

1 Binnengeleider: AWG26, blanke koperdraad 
2 Ader: 1.0mm ∅
3 Afscherming (per paar): folie van Al – PETP
4 Globale afscherming: gevlochten vertind koper
5 Buitenmantel: FRNC/LS0H, wit RAL 9010

Beschrijving

Elektrisch en mechanisch Cat.7 datakabel van hoge kwaliteit - overtreft de eisen van ISO/IEC 11801, IEC 61156-5, EN 50173-1 en EN 50288-4-1 op verbindingen tot 60 meter.
Uitstekend afschermingseffect als gevolg van individueel afgeschermde paren en een globale kopervlecht.
Compatibel met alle gangbare aansluitmaterialen overeenkomstig EN 50173 en ISO/IEC 11801.

 

Datakabel voor het binnenhuis thuisnetwerk en voor de bekabeling van woongebouwen met verbindingen tot maximaal 60 meter lengte.
Voor transmissie van digitale en analoge spraak-, video- en datasignalen.
Ondersteunt Ethernet-protocollen tot 10GBASE-T en alle Power over Ethernet-toepassingen.
10GBASE-T wordt volledig ondersteund bij het installeren van tot maximaal drie CU 7000 4P kabels in dezelfde M20 buis en tot vier CU 7000 4P kabels in dezelfde M25 buis (Alien NEXT annulatie als gevolg van de afscherming met folie en de gevlochten afscherming).
Geschikt voor alle ICT netwerktoepassingen tot klasse F toepassingen (600 MHz) volgens EN 50173-1 en ISO/IEC 11801 voor verbindingen tot 60 m.

 

Categorie    5e66A7
Frequentie[MHz]1410100250500600
Verzwakking[dB/60m]1.52.84.214.022.532.035.0
NEXT[dB]1001001001001009290
PS NEXT[dB]97979797978987
ACR-N[dB]98979586776055
PS-ACR-N[dB]95949283745752
ACR-F[dB]98989882736360
PS-ACR-F[dB]95959579706057
Return Loss[dB]26303333282625
Deze prestatiegegevens zijn typisch gemeten waarden voor 60 m              
Lusweerstand bij 20° C:260 Ω/km
Bedrijfscapaciteit:41 pF/m
Impedantie bij 100 MHz:100 Ω ±5 Ω
Overdrachtsimpedantie bij 1/10/30 MHz:< 11/10/30/100 mΩ/m
Koppelingsverzwakking 
(grenskurve kritische toestand - IEC 61156):> 85 dB
Near end unbalance attenuation 
LCL bij 1-600 MHz:> 40dB-10log(f)dB
Delay Skew (looptijd verschil):12 ns/100 m
NVP:81%
  CU 7000 4 P Home
Buigradius tijdens het intrekken:≥ 46 mm
 voor vaste installatie:≥ 23mm
Trekkracht: ≤ 62 N
Dwarsdruk: ≤ 1000 N/10 cm
Impact: ≤ 3 impacts
Temperatuurbereiktijdens installatie:0° C tot + 50° C
 in dienst:-20° C tot + 60° C

Kleur geleider

white/bluewhite/orangewhite/greenwhite/brownin accordance with IEC 60189 and IEC 60708

Opdruk

DATWYLER «cable type» «additional text» «batch number» «meter marks»

Halogeenvrij, geen corrosieve gassen

IEC 60754-1/-2, EN 60754-1/-2, VDE 0482-754-1/-2

Vlamdovend

IEC 60332-1-2, EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2

Niet brandverspreidend

IEC 60332-3-24, EN 60332-3-24

Rookdichtheid

IEC 61034-1/-2, EN 61034-1/-2 , VDE 0482-1034-1/-2

Brandgedrag (Euroklassen)

EN 13501-6: Dca-s2,d1,a1

PoE

IEEE 802.3at

EMC

geschermt

Segregation class

d

Cat./Klasse

Cat.7 / Class F < 60 m

Documentatie

ENDENLFRCNES
Productgegevensblad
Tender text

Versies

Artikel NummerDoPProductMantelMantel Ø
[mm]
MantelkleurGewicht
[kg/km]
Cu gewicht
[kg/km]
Brand-
last [MJ/m]
Brandlast
[kWh/m]
Secties
n x p x [mm (AWG)]
VE
191991CU 7000 4P HomeFRNC/LS0H5.6wit35.2180.380.114 x 2 x 0.42 (AWG26)per meter
19199100DZCU 7000 4P HomeFRNC/LS0H5.6wit35.2180.380.114 x 2 x 0.42 (AWG26)per meter
19199100DPCU 7000 4P HomeFRNC/LS0H5.6wit35.2180.380.114 x 2 x 0.42 (AWG26)305 m PullQuick doos

Soortgelijke producten

CU 8203 4P

Datakabel S/FTP, Categorie 8.2, AWG23, Euroklasse Dca

CU 8203 4P

Datakabel S/FTP, Categorie 8.2, AWG23, Euroklasse Cca

CU 8203 4P

Datakabel S/FTP, Categorie 8.2, AWG23, Euroklasse B2ca