CU 692 4P

Datakabel, U/UTP, Categorie 6A, AWG23, Euroklasse Dca

1 Binnengeleider: AWG23 / 0.60 mm Blanke koperdraad 
2 Geleider met PE geïsoleerd: 1.1 mm ∅ PE
3 Centraal element (spacer) 
4 Buitenmantel: FRNC/LS0H oranje RAL 2003, FR/PVC grijs RAL 7037

Beschrijving

Elektrisch en mechanisch hoogwaardige Cat.6A datakabel - vervult de eisen van ISO/IEC 11801, IEC 61156-5, EN 50173-1 en EN 50288-11-1.
Robuust kabelontwerp met betrouwbare elektrische prestaties dankzij een stabiliserend element.
Biedt een grote reservecapaciteit voor de NEXT en Alien NEXT limietwaarden als gevolg van de kabelconstructie met een centraal element (kruis) en een verbeterd ontwerp van de mantel.
Compatibel met alle gangbare aansluitmaterialen overeenkomstig EN 50173 en ISO/IEC 11801.

Datakabel voor gestructureerde bekabeling van gebouwen.
Voor transmissie van digitale en analoge spraak-, video- en datasignalen.
Geschikt voor alle ICT netwerktoepassingen tot klasse EA toepassingen (500 MHz) volgens EN 50173-1 en ISO/IEC 11801.
Geschikt voor Power over Ethernet (PoE) / PoE+.

Categorie   5e6 6A
Frequencie [MHz]1410100250300500
Verzwakking [dB/100m]1.83.65.618.13033.444
NEXT [dB]85807359525045
PS NEXT [dB]82777056494737
ACR-N [dB]8376674123181
PS-ACR-N [dB]807364382015-
ACR-F [dB]86786747373319
PS-ACR-F [dB]83756445343016
Return loss [dB]29323230252522
Deze prestatiegegevens zijn typische meetwaarden.
Lusweerstand bij 20° C:136 Ω/km
Bedrijfscapaciteit:55 pF/m
Gemiddelde karakteristieke
impedantie bij  100 MHz:
100 Ω ±5 Ω
TCL:≥ 50 - 10 x lgƒ db
Delay Skew (looptijd verschil):< 30 ns/100 m
NVP:67%
Buigradiustijdens het intrekken:≥ 66 mm
 voor vaste installatie:≥ 33 mm
Trekkracht: ≤ 91 N
Dwarsdruk: ≥ 1000 N/10 cm
Impact: ≥ 3 impacts
Temperatuurbereiktijdens installatie:0° C tot + 50° C
 in dienst:-20° C tot + 60° C

Kleur geleider

white - blue/bluewhite - orange/orangewhite - green/greenwhite - brown/brownin accordance with IEC 60189 and IEC 60708 (ring marked)

Opdruk

DATWYLER «cable type» «additional text» «batch number» «meter marks»

Halogeenvrij, geen corrosieve gassen

IEC 60754-1/-2, EN 60754-1/-2, VDE 0482-754-1/-2 - applies to FRNC/LS0H

Vlamdovend

IEC 60332-1-2, EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2

Rookdichtheid

IEC 61034-1/-2, EN 61034-1/-2 , VDE 0482-1034-1/-2 - applies to FRNC/LS0H

Brandgedrag (Euroklassen)

EN 13501-6: Dca-s2,d1,a1

PoE

IEEE 802.3af

Segregation class

b

Cat./Klasse

Cat.6A / Class EA

Documentatie

ENDENLFRCNES
Productgegevensblad

Versies

Artikel NummerDoPProductMantelMantel Ø
[mm]
MantelkleurGewicht
[kg/km]
Cu gewicht
[kg/km]
Secties
n x p x [mm (AWG)]
VE
194259CU 692 4PFR/PVC 8.9grijs66.224.44 x 2 x 0.60 (AWG23) 500 m trommel
194258CU 692 4P FRNC/LS0H8.9oranje66.224.44 x 2 x 0.60 (AWG23) 500 m trommel
19425800DLCU 692 4PFRNC/LS0H8.9grijs66.224.44 x 2 x 0.60 (AWG23) 500 m trommel

Soortgelijke producten

CU 8203 4P

Datakabel S/FTP, Categorie 8.2, AWG23, Euroklasse Dca

CU 8203 4P

Datakabel S/FTP, Categorie 8.2, AWG23, Euroklasse Cca

CU 8203 4P

Datakabel S/FTP, Categorie 8.2, AWG23, Euroklasse B2ca