25.09.2015

Innovatieve componenten voor de bekabeling van datacentrums

Datwyler introduceert nieuwe FO-DCS inschuifmodules

Datwyler heeft haar glasvezelsysteem "Datwyler Data Centre Solution" uitgebreid met twee innovatieve componenten: Breakout inschuifmodules en converter inschuifmodules.

De breakout (BO) inschuifmodules zijn verkrijgbaar voor OM3, OM4 en OS2 met LCQ-, LCD-, MTP- en E2000-adapters. Hun radiusbegrenzer aan de achterkant, de gerangschikte kabelgeleiding en de geïntegreerde clips verzekeren een eenvoudige en veilige behandeling van de voorgeconfectioneerde glasvezelkabels, zonder dat de adapters in de frontplaat belast worden.

De converter inschuifmodules, die ook leverbaar zijn voor OM3, OM4 en OS2, hebben aan de achterkant twee 12-vezel MTP koppelingen en geleiden deze 24 vezels via een geïntegreerde fanout naar drie 8-vezel MTP poorten aan de frontzijde van de module. Daardoor is het mogelijk een al geïnstalleerde 24-vezelige kabel of ook twee even lange 12-vezelige kabels in hun volle omvang te gebruiken voor drie 40G verbindingen, drie NG100G verbindingen of drie 64G-FC verbindingen.

Dankzij hun hoogwaardige confectie bieden de nieuwe inschuifmodules de beste waarden bij de optische prestatie (IL/RL). De databladen zijn op de website van Datwyler Cabling Solutions beschikbaar voor geïnteresseerden.